Skip to content Skip to footer

Anneler Günü için en güzel hediyeler Watsons’ta

Deborah Milano, Lovely, Brooklyn ve Revolution ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Watsons, her özel günde olduğu gibi Anneler Günü’nde de sayısız ürün seçeneğiyle sizinle! Lovely’nin doğal içerikli maskarası, Brooklyn’in sımsıcak tonlu allığı, Deborah Milano’nun yüksek pigmentli dudak parlatıcısı ve ipeksi allığı, Revolution’ın mükemmel kapatıcısı ile Anneler Günü’nü Watsons’la kutlayın! Her şeyin en iyisini hak eden annelerinizi Anneler Günü’nde Watsons’ın en sevilen markalarının en güzel ürünleriyle mutlu edin.

Revolution Conceal & Define Fondöten / 259,90 TL

Revolution Conceal & Define Fondöten ile olağanüstü bir cilt makyajı deneyimi! Tüm cilt tonlarına uygun olarak geliştirilen Revolution Conceal & Define Fondöten, ince yapısı ve yoğun kapatıcı etkisi ile ciltteki lekeleri ve sivilceleri doğal bir görünüm sağlayarak gizlemenize yardımcı olur. Yağsız formülü sayesinde ciltte ağırlık hissi yaratmayan Revolution Conceal & Define Fondöten, gün boyu kalıcılığı sayesinde tazelemeye gerek olmadan makyajınızın yeni yapılmış gibi görünmesini sağlar.

Lovely Lashmania Maskara / 69,95 TL

Lovely Lashmania Maskara ile daha uzun ve dolgun görünümlü kirpikler! Lovely Lashmania Maskara, doğal pirinç mumu içeriği ile kirpiklerinizi beslerken hacim kazanmasına yardımcı olur. Kolay uygulama sağlayan Lovely Lashmania Maskara’yı sürdüğünüz andan itibaren farkı hissedin!

Deborah Hi Tech Allık No: 64 Rose / 159,90 TL

Deborah Hi-Tech Baked Allık Rose ile daha aydınlık ve ışıltılı görünen yanaklar! Geliştirilmiş formülü ile ciltte harika bir ışıltı yaratan Deborah Hi-Tech Baked Allık Rose, ekstra yumuşak dokusu ve güllerden ilham alan doğal rengiyle cildinizle mükemmel bir uyum sağlar. Küçük kusurları kusursuz bir şekilde gizlemeye yardımcı olan Deborah Hi-Tech Baked Allık Rose, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirerek doğal bir güzellik yakalamanıza destek olur.

Deborah Super Gloss Pearly Cherry No: 02 / 109,90 TL

Deborah Super Gloss Pearly Cherry ile parlak ve ışıltılı dudaklar! Geliştirilmiş formülü sayesinde dudaklarda yapışkanlık hissi bırakmayan Deborah Super Gloss Pearly Cherry, yüksek pigmentasyonu ile ilk sürüşte ışıltılı ve parlak dudaklar elde etmenize yardımcı olur. İtalyan tasarımcı Mario Trimarchi’nin 3 boyutlu modern Milano tasarımlarından esinlenerek yaratılan şık ambalajıyla size kendinizi her an özel hissettiren Deborah Super Gloss Pearly Cherry, doğal pembe tonu ve yumuşak aplikatör ucuyla rahat bir uygulama sağlar.

Brooklyn Likit Allık Şeftali / 74,95 TL

Brooklyn Likit Allık Şeftali ile yanaklarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarın! Göz alıcı rengi ve ipeksi yapısı sayesinde yanaklarınızda doğal bir görünüm yansıtan  Brooklyn Likit Allık, hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissi yaratmadan mükemmel bir sonuç yakalamanıza destek olur.

**Belirtilen fiyatlar Mayıs güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.