Skip to content Skip to footer

Annelere nefis pazar kahvaltısı Ekici Peynir ile hazırlanır

Ekici Peynir, 14 Mayıs Anneler Günü’nde sizleri annenize lezzetli bir pazar kahvaltısı hazırlamaya davet ediyor. 60 yılı aşkın bir süredir Türk tüketicisinin damak tadına uygun peynirler üreterek kahvaltıların vazgeçilmez bir parçası olan Ekici, farklı peynir çeşitleri ile anneler günü kahvaltısını unutulmaz bir lezzet şölenine dönüştürüyor.

60 yılı aşkın bir süredir ürettiği Türk tüketicisinin damak tadına uygun peynirler ile Türkiye’nin en sevilen peynir markası olan Ekici Peynir, 14 Mayıs Anneler Günü’nde annelerine sürpriz pazar kahvaltısı hazırlamak isteyenlere birbirinden lezzetli peynir alternatifleri sunuyor.

Yüzde 100 inek sütünden ürettiği yaklaşık 30 çeşit peynir ile bugüne kadar tüm sofralarda yerini alan Ekici, peynir çeşitliliğine önem verenlerin sofralarını farklı lezzetleriyle süslüyor. Annenize hazırlayacağınız Pazar kahvaltısında sofranın yıldızı Lokum Kıvamında Ekici Beyaz Peynir olurken, masayı Ekici Kaşar Peynir ile hazırlanmış sahanda yumurta, Ekici Tereyağı ve Ekici Tel Peynir ile hazırlanmış mıhlama ve birbirinden farklı peynir çeşitleri ile çeşitlendirebilirsiniz. Hazırlayacağınız nefis kanepe ve sandviçleri de Ekici Peynir’in süzme, kaşar, sürülebilir, yöresel peynirler  gibi birçok farklı peynir çeşidi ile zenginleştirebilirsiniz.