Skip to content Skip to footer

Annelerle keyifli anların vazgeçilmez eşlikçisi OKKA’dan

Arzum OKKA Rich Spin M annenizle geçireceğiniz keyifli kahve sohbetlerine lezzet katıyor. Türkiye’nin ilk karıştırıcılı cezveye sahip Türk kahvesi makinesi Arzum OKKA Rich Spin M, sütlü Türk kahvesinin yanı sıra, klasik, sert ve közde pişirme özellikleri ile bol köpüklü Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

Annenizle karşılıklı içtiğiniz bol köpüklü bir Türk kahvesinin verdiği mutluluk bambaşkadır. Türk kahvesi tutkunlarına yepyeni bir deneyim sunan Arzum OKKA Rich Spin M, bu Anneler Günü’nde annenizle içeceğiniz Türk kahvesine yepyeni lezzetler katıyor. Bağımsız bir araştırma şirketinin yaptığı çalışmaya göre Türkiye’de karıştırıcılı cezveye sahip ilk Türk kahvesi makinesi olan Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi pişirme seçenekleriyle her damak zevkine uygun tatlar sunuyor. Arzum OKKA Rich Spin M’in karıştırıcılı, paslanmaz metal cezvesi ve tek parçalı özel iç yüzeyi, temizlik aşamasında da hayatı kolaylaştırıyor.

Arzum OKKA Ailesi’nin diğer üyelerinde olduğu gibi, közde Türk kahvesi keyfi için yavaş pişirme özelliği bulunan Arzum OKKA Rich Spin M, 5 fincan kapasitesiyle kalabalık aileler için de ideal. Annelerimizin sütlü Türk kahvesinin yanı sıra süt ve çeşitli malzemeler ile birbirinden farklı içecekler deneyimleyebilecekleri Arzum OKKA Rich Spin M, salep ve sıcak çikolata gibi ikram seçenekleri sunar. Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilme olanağı sağlayan Arzum OKKA Rich Spin M, pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle makinenin başında bekleme derdinden de kurtarıyor. Ayrıca çeşitli malzeme ve kokteyl şuruplarını kullanarak da farklı içecekler yapmak, evdesefvar.arzum.com.tr adresinde yer alan birbirinden farklı ve lezzetli tarifleri deneyimlemek mümkün.

Annenizin en keyifli anlarına eşlik etmek ve birlikte geçirdiğiniz değerli zamanları uzun kahve sohbetleriyle süslemek için bu Anneler Günü’nde en değerli varlığınıza Arzum OKKA Rich Spin M hediye edebilirsiniz. Arzum OKKA Rich Spin M’e arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.