Skip to content Skip to footer

Antep usulü içli köfte ile lezzet yolculuğu

Geniş menüsüyle farklı yöresel tatları müşterileriyle buluşturan Bursa Kebap Evi, ürün ailesine yeni eklediği Gaziantep usulü içli köfte ile bambaşka bir lezzet sunuyor. Dışı çıtır çıtır ve incecik hamurdan hazırlanan ürün, tadına doyulmayan iç harcıyla adeta damakları şenlendiriyor.

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden içli köfte, şüphesiz herkes tarafından severek tercih tüketiliyor. Menüsünde yer alan birbirinden nefis ürünlerini beğeniye sunan Bursa Kebap Evi, Gaziantep usulü içli köfte ile ana yemek öncesi lezzet dolu bir başlangıç seçeneği sunuyor. Tam kıvamında olan dış hamurunu kıyma ile hazırlanan iç harç ile buluşturan ürün, yediden yetmişe herkesin damağında unutulmaz izler bırakıyor. İç harcında yer alan ceviz parçacıkları ve baharat çeşitleriyle lezzeti ikiye katlanan içli köfteyi bir kez deneyimleyen şüphesiz müdavimi oluyor.

Güvenilir ürün kalitesi ve eşsiz lezzet…

Güçlü know how ve franchising sistemiyle yurt dışında 15 şube ve Türkiye’de 105 şube ile hizmet veren Bursa Kebap Evi, başarılı hijyenik soğuk zincir ile tüketicilerin güvenilir gıdaya ulaşmasını sağlıyor. Marka, tüm şubelerinde yer alan İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte, Tavuk Şiş, Adana, Karışık İstanbul Kebabı gibi ana yemekler, Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünlerle hizmet veriyor.