Skip to content Skip to footer

Arı Maya 15-23 Nisan’da minik hayranlarıyla Espark AVM’de buluşuyor

Espark AVM ara tatile girecek öğrenciler için renkli ve eğlenceli bir etkinlik hazırladı. Geçmişten günümüze herkes tarafından oldukça beğenilen ve severek izlenen Arı Maya, 15-23 Nisan tarihleri arasında Espark AVM’de minik hayranlarıyla buluşacak. Çocuklar hiçbir ücret ödemeden bu masalsı yolculukta yerini alacak.

20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmalarından olan ECE Türkiye yönetim portföyünde yer alan Eskişehir’in buluşma noktası Espark AVM, 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ara tatile girmesi nedeniyle, minik ziyaretçileri için bir tiyatro gösterisine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Dünden bugüne her kuşağın beğeniyle izlediği Arı Maya, 15-23 Nisan tarihleri arasında Espark AVM’de minik hayranlarıyla buluşacak. Çocuklara güzel mesajlar verecek hem de onlara eğlenceli ve eğitici anlar yaşatacak Arı Maya etkinliği, 14.00, 16.00 ve 18.00 saatlerinde üç seans halinde gerçekleşecek. Bu maceraya tanık olmak isteyenlerin, seans saatlerinden 30 dakika önce etkinlik alanında kayıt yaptırması gerekiyor. 4 ve üzerindeki yaşlarda olan çocuklar, Arı Maya tiyatro gösterisine hiçbir ücret ödemeden katılabilecek.

Arı Maya 15-23 Nisan’da minik hayranlarıyla Espark AVM’de buluşuyor - Perakende.org