Skip to content Skip to footer

Ariş Pırlanta Bursa’daki üçüncü mağazasını Downtown AVM’de açtı

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta mağazalar zincirinin yeni halkasını, Bursa merkezdeki Downtown AVM’de açarak perakende ağını genişletiyor. Mağazalaşma yatırımlarına devam eden Ariş Pırlanta, her yaşa uygun kaliteli ve şık çeşitlilik imkânı sunmaya devam ediyor.

117 yıldır mücevher sektörünün öncü markası Ariş Pırlanta, Bursa’da açtığı, yeni konseptli mağazasıyla perakende ağını genişleterek, büyümeye devam ediyor. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir başta olmak üzere pek çok şehirde 26’ya ulaşan mağaza sayısı ve e-ticaret sitesi ile hizmet veren Ariş’in yeni yatırımı  Bursa oldu. Bursa’nın önde gelen alışveriş merkezi Downtown AVM’de açılan yeni konsept mağazası ile Bursa ve çevresine hizmet verecek.

Ariş Pırlanta’nın, Bursa’da açılan üçüncü mağazasında müşterilerine yine kusursuz alışveriş deneyimleri sunuyor. Yeni konsept mağazasında habbe, baget, su yolu, tamtur, tektaş, elmas, sembol koleksiyonlarının yanında daha birçok ses getiren tasarımlarını ve birbirinden şık ve kaliteli ürünlerini mücevherat tutkunları ile buluşturuyor.

Mağazalaşmada büyüyecek

Ariş Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Güzeliş, “Mağaza yatırımlarımıza devam edeceğiz. 2024 yılında yurtiçinde 3 yurtdışında 2 mağaza daha açmayı hedefliyoruz. Ariş’in dünya markası olma vizyonu kapsamında, çok hızlı ve yanlış adımlar atmaktansa, yavaş ama sağlam adımlarla ilerlemeyi tercih ediyoruz. Hem yurt içinde hem de yurtdışında doğrudan yatırımlı perakende ağımızı güçlendirmeye devam edeceğiz.