Skip to content Skip to footer

Ariş Pırlanta’da Kasım ayı fırsatları başladı

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, yılın en çok beklenen alışveriş etkinliğine “Kasım Fırsatları” kampanyası ile katılıyor. Kasım ayı boyunca Ariş Pırlanta, mağazalarında seçili ürünlerde %50 online alışverişlerde %20 indirim sunuyor.

Mücevherde trendleri belirleyen Ariş Pırlanta’nın Kasım ayı boyunca devam edecek fırsat günleri ile istediğiniz mücevhere kavuşacaksınız.

Hayallerdeki ışıltı sizleri bekliyor

Ariş Pırlanta’nın zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan pırlanta koleksiyonu kasım ayı boyunca özel indirimi ile pırlanta severlere sunulacak. Kolye, küpe, alyans, bileklik gibi birçok tasarımın yer aldığı koleksiyon pırlantanın yansıması ile göz kamaştırıyor. Ariş’in zengin mücevher seçenekleri unutulmaz anıların zarif eşlikçisi olarak en çok tercih edilenler arasında olmaya da aday.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri Ariş mağazalarında da sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.