Skip to content Skip to footer

Ariş Pırlanta’nın “Dünya Dilek Günü” ne özel hazırladığı takılarla umutlarız tüm evreni sarsın !

Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, Dünya Dilek Günü’ne özel tasarladığı sembol tasarımlar ile dileklerinin gerçek olmasını isteyenlere birbirinden şık seçenekler sunuyor.  Çok özel sembollerden oluşan kolye ve bileklikler zarif ve modern çizgileriyle günün her saatinde kullanıcısına eşlik edecek.

Ariş Pırlanta, aşk, para, bolluk bereket, şans, sağlık, umut, barış, ying yang, değişim ve mutlu yuva gibi birçok sembolün yer aldığı tasarımlarını mücevher sevenlerin beğenisine sunuyor. Dünya Dilek Günü’ne özel Ariş Pırlanta tarafından hazırlanan, modern formu ile dikkat çeken kolye ve bileklikler ile dileklerinizin enerjisi bütün evreni saracak.

Her dilek bir umuttur

Mücevherde farklı tasarımları ile herkesin beğenisini kazanan Ariş Pırlanta, dileklerinin gerçek olmasını isteyenler için hazırladığı sembol kolye ve bileklikler ile hayata daha umutla bakmanızı sağlayacak. Kişiye özel dilekleri yansıtan bu özel tasarım kolye ve bileklikleri takanlar, negatif düşüncelerden kurtularak pozitif enerjiyi hissederek, dilekleri gerçek olacak.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Sevgililer Günü Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.