Skip to content Skip to footer

Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü ile yazın formda olmanın sırrını keşfedin

İnovasyon ve tasarımı bir araya getirerek fark yaratan Arzum’un yemek pişirmeyi keyfe dönüştüren Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü ile yaz sofraları hafif ve bir o kadar lezzetli yemeklerle buluşuyor. Et yemeklerinden balığa, atıştırmalıklardan yağsız kızartmalara kadar tüm lezzetli tarifleri hızlı, kolay ve sağlıklı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olan Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü, yaz aylarında da formda kalmanın sırrını evlere getiriyor.

Balık, et yemekleri, sebze, tavuk ve hamur işleri gibi en lezzetli tarifleri daha az yağda kızartmanızı sağlayan Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü, yaz yemeklerine sağlık ve hafiflik kazandırıyor. Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu ile daha az yağ kullanarak pişiren fritöz, kızartma çıtırlığında sağlıklı lezzetlerle yaz aylarında formunuzu korumanıza yardımcı oluyor.

Hazırlanacak tarife göre 80 ºC’den 200º C’ye kadar artırılabilen sıcaklık, 60 dakikaya kadar değiştirilebilen zaman ayarı ile ihtiyacınız olan ısı ve süreyi kolaylıkla seçebilirsiniz. 6 litrelik pişirme haznesi ile kalabalık ailelerin kızartma ihtiyacını tek seferde karşılar. 8 ayrı pişirme modu ile farklı tarifleri pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Yapışmaz pişirme sepeti ve çıkarılabilir haznesi ile bulaşık makinesinde de kolayca yıkanabilir. Bakır ve gümüş renk seçeneklerinin yanı sıra şık tasarımı ile mutfak dekorasyonuna kolayca uyum sağlar.

Yaz aylarında formunuzu korumanıza yardımcı olacak Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü’ne arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.