Skip to content Skip to footer

Arzum Belisa ile saçlarınız tam istediğiniz gibi

Arzu ettiğiniz saça sahip olmanız için tasarlanan Arzum Belisa saç maşası ve saç düzleştiricisi, hayalinizdeki düz ya da dalgalı hayalinizdeki saç yaratırken hayatınızı kolaylaştırıyor.

En çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri markası Arzum’un sizler için tasarladığı Belisa Saç Düzleştirici ve Belisa Saç Maşası ile hayalinizdeki saçlara sahip olun. Keratin ve argan yağı katkılı seramik plakaları sayesinde saçınıza zarar vermeden şekillendiren ve saçınızın doğal parlaklığını koruyan Arzum Belisa ile şekillendirdiğiniz mükemmel bukleleriniz ve kusursuz düz saçlarınız göz kamaştıracak.

Özel tasarım gövdesi sayesinde hem düzleştirme hem de bukle yapma imkanı sunan Arzum Belisa Saç Düzleştirici, kısa sürede ısınma özelliği ve ısı koruma sistemi sayesinde pratik ve kolay kullanım sağlar. Her saç tipine uygun sıcaklık ayarı ile saçınız için en ideal sıcaklığı seçebilir, 230⁰C’ye ulaşan profesyonel sıcaklık ayarı sayesinde saçınızı kolayca şekillendirebilirsiniz. Ayrıca led ekranı sayesinde ürünün kullanıma hazır olup olmadığını da görebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliğine sahip Arzum Belisa Saç Düzleştirici, açık unuttuğunuz durumlarda 30 dakika sonra kendiliğinden kapanarak güvenli kullanım sağlarken, gereksiz enerji tüketiminin de önüne geçer.

Arzum Belisa Saç Maşası, 25mm kalınlığındaki maşa çapı sayesinde saçlarınızda daha geniş ve doğal bukleler elde etmenizi sağlar. 120⁰C’den 200⁰C’ye kadar her saç tipine uygun sıcaklık ayarı ile saçınızı kolayca şekillendirebilir ve ideal görünümü kolaylıkla elde edebilirsiniz. Maşanın uç kısmında bulunan ve bu kısmı soğuk tutan özel ısı malzemesi sayesinde saçınızı şekillendirirken güvenle kullanabilirsiniz.  Arzum Belisa Saç Maşası, kısa sürede ısınma özelliği ve ısı koruma sistemi sayesinde pratik ve kolay kullanım sağlarken, otomatik kapanma özelliği ile açık unuttuğunuz durumlarda 30 dakika sonra kendiliğinden kapanır. Böylece hem güvenli kullanım hem de enerji tasarrufu sağlar.

Saçlarınızı şekillendirirken vazgeçilmeziniz olacak, Arzum Belisa kişisel bakım ürünlerini tüm Arzum satış noktalarından, online kanallardan ve arzum.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Firma Sayfasina Git 1