Skip to content Skip to footer

Arzum, e-ticaret deneyimi ile ikinci kez ECHO Awards’un sahibi oldu

Türkiye’de ilklere imza atan Arzum, Akademetre Research&Strategic Planning iş birliğinde bu yıl beşinci kez düzenlenen ECHO Awards’da Küçük Ev Aletleri kategorisi ödülünün sahibi oldu.

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, e-ticaret deneyimi ile ECHO Awards Küçük Ev Aletleri kategorisi ödülünün bu yıl da sahibi oldu. Arzum, yıl boyunca müşterilerine en iyi e-ticaret deneyimini sunarak sektörlerinde öne çıkan markaların ödüllendirildiği ECHO Awards’tan iki yıl üst üste ödüle layık görülmüş oldu. Türkiye çapında 12 ilde bin 200 kişinin online anketlerle katıldığı; e-ticaret sitelerinin performansı, ürün, hizmet ve iletişim özellikleri ile kullanıcı deneyimlerinin değerlendirildiği ECHO Awards araştırmasında toplam 36 kategoride ödül verildi. ECHO Awards kazananları, 25 Mayıs’ta Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Arzum adına ödülü, Arzum Pazarlama Direktörü Özlem Zülal, Arzum Pazarlama İletişimi Müdürü Melike Gezgin ve Arzum E-Ticaret Grup Satış Müdürü Meryem Demir aldı.

“Ödüller, yatırımlarımızın başarısının en kıymetli göstergesi”

E-ticaretin Türkiye küçük ev aletleri pazarında önemini her geçen gün artırdığını belirten Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, “ E-ticaret kanalı uzun zamandır odağımızda yer alıyor. Arzum olarak e-ticaret kanalında hem kendi web sitemiz (www.arzum.com.tr) hem diğer e-ticaret platformları üzerinden her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşıyoruz. E-ticaret kanallarımızı büyütmek için yatırımlarımızı sürdürürken, kullanıcı deneyimini ön plana alıyoruz. E-ticaret kanalımızın kullanıcıları anlayan, onlara dokunan canlı ve yaşayan bir yapıya kavuşmasını sağlayacak iyileştirici adımlar atıyoruz. Yeni uygulamaları kullanıcılarımızın hizmetine alıyoruz. Yatırımlarımızın karşılığını da hem satışlarda hem de her yıl üzerine yenilerini eklediğimiz ödüllerle alıyoruz. Kullanıcılarımızın bize layık gördüğü ödüller, bizim için satış rakamlarımızdan çok daha değerli. Yaptığımız işin ve yatırımlarımızın başarısının en kıymetli göstergesi” diye konuştu.