Skip to content Skip to footer

Arzum, Shake’N Take Neo ve Shake’N Take Dream ile kişisel blenderları yeniden tanımlıyor

Mutfakların olmazsa olmazı blenderlar Arzum’un yeni özellikleri ile kişiselleşiyor. Tek tuşla çalışabilen Arzum Shake’N Take Neo ve LED ekranlı, iki akıllı programa sahip, pulse özellikli Shake’N Take Dream ile kişisel blenderlar tanım değiştiriyor.  

Geliştirdiği inovatif ürünleriyle kullanıcı ihtiyaçlarına çözüm sunan Arzum’un yeni kişisel blenderları Shake’N Take Neo ve Shake’N Take Dream, yenilenen şık tasarımları ve yeni özellikleriyle kişisel blenderlarda beklentileri yükseltiyor.

Tek tuşla birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler

Tırtıklı dört çelik bıçağı ile buzları dahi zahmetsizce parçalayan Arzum Shake’N Take Neo, tek tuşla birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler hazırlamaya yardımcı olur. Hazırlanan içecekleri buzdolabında bekleterek soğutma derdini ortadan kaldırır. Ergonomik ve şık tasarımlı kaydırmaz silikon tutacağıyla ön plana çıkan blenderın, 570 ve 400 ml kapasiteli BPA içermeyen iki farklı karıştırma şişesi, matara olarak da kullanılabilir. Sızdırmayan kapakları ve taşıma halkası ile hazırlanan tüm içecekler istenen her yere sizinle gelir.

Kişisel özgürlük sunar

Arzum Shake’N Take Neo’nun özelliklerine ek olarak, LED ekranıyla kullanıcısına ürünlerin hazırlanması için kalan süre hakkında bilgiler veren Shake’N Take Dream, yavaş ve hızlı olmak üzere iki akıllı programıyla kullanıcısına kişisel özgürlük sunar. Akıllı programlar, parçalanacak gıdanın sertliğine ya da hazırlanacak içeceğin kıvamına uygun hızı seçmenize fırsat verir. Bas çek yaparak çalışan ve her basışta kısa sürede hızlı bir parçalama imkanı tanıyan pulse özelliğiyle her tarifte istediğiniz yoğun kıvamı elde etmenizi sağlar. Tırtıklı dört çelik bıçağı ile buzları, en sert meyve, sebze ve kuru yemişleri kolayla parçalar, birbirinden lezzetli soğuk içecekler hazırlamanıza yardımcı olur. 570 ve 400 ml kapasiteli, BPA içermeyen ve matara olarak kullanılan iki farklı karıştırma şişesiyle hazırlanan içecekleri istediğiniz her yere taşımanızı kolaylaştırır.

Arzum’un pratiklik, kullanım kolaylığı ve taşıma konforunu bir arada sunduğu Shake’N Take Neo ve Shake’N Take Dream Kişisel Blender’a arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.