Skip to content Skip to footer

Arzum, sunduğu en iyi e-ticaret deneyimi ile 3’üncü kez ECHO Awards’un sahibi oldu

Arzum, Marketing Türkiye’nin Akademetre Research&Strategic Planning iş birliğinde bu yıl altıncı kez düzenlenen ECHO Awards’da Küçük Ev Aletleri kategorisi ödülünün sahibi oldu. 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, e-ticaret deneyimi ile ECHO Awards Küçük Ev Aletleri kategorisi ödülünün bu yıl da sahibi oldu. Arzum, yıl boyunca müşterilerine en iyi e-ticaret deneyimini sunarak sektörlerinde öne çıkan markaların ödüllendirildiği ECHO Awards’ta üç yıl üst üste ödüle layık görülmüş oldu. ECHO Awards araştırması kapsamında Türkiye çapında 12 ilde 1.200 kişi ile yapılan; e-ticaret sitelerinin performansı, ürün, hizmet ve iletişim özellikleri ile kullanıcı deneyimleri değerlendirildi. Kazananlar, 15 Mayıs’ta Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

3 yıldır kategori ödülünün sahibi değişmiyor 

E-ticaretin son yıllarda küçük ev aletleri pazarı için önemli bir kanal olduğunu belirten Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, “E-ticaret, çoklu kanal stratejimizin en önemli ayakları arasında yer alıyor. Bu alana, sektörümüz ve Türkiye’deki büyüme potansiyeli doğrultusunda yatırım yapıyoruz. Teknoloji, ürün ve hizmet alanında her yıl artırdığımız yatırımlarımızla birlikte, fiziki satış kanallarımızda olduğu gibi online kanallarda da kullanıcılarımızla güçlü bir bağ kurmayı başardık. Bu sebeple e-ticaret kanalımızda sunduğumuz ürün çeşitliliği, ulaşılabilirlik ve kullanıcılarımızı dinleme kabiliyetimizle birlikte 3 yıldır ECHO Awards Küçük Ev Aletleri kategorisi ödülünün sahibi olmamız tesadüf değil. Bundan sonraki dönemde de e-ticaret kanalı, yatırımlarımızın odağında yer alacak ve her zaman yaşayan, tüketicisine dokunan, sektörde ilkleri sunan bir ekosistem olacak” şeklinde konuştu.