Skip to content Skip to footer

Aşkın tüm renkleri ve ezgileri Bilkent Center’da

Bilkent Center, 10-14 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği Sevgililer Günü Alışveriş ve Tasarım Günleri ile keyifli bir alışveriş deneyimi sunarken, 14 Şubat’ta gerçekleşecek Zeynep Sazak Band konseriyle romantik bir akşam yaşatacak. 

14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşkınızı anlatmanın en güzel yolu Bilkent Center’dan geçiyor. Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşamak ve sevdikleri için en anlamlı hediyeyi bulmak isteyenler, 10-14 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü Alışveriş ve Tasarım Günleri’nde buluşuyor.  Tüm ziyaretçilerine birbirinden özel alternatif hediye önerileri sunmaya hazırlanan Bilkent Center, sevgililerin içini ısıtacak özel tasarım ürünler, şık aksesuarlar ve el emeği eşyaların yer alacağı her zevke hitap eden rengarenk stantlara katılmak isteyen Başkentlileri bekliyor.

1707490471 Sevgililer G n Al veri ve Tasar m G nleri

Aşk şarkıları Bilkent Station’da

Zeynep Sazak Band, 14 Şubat Çarşamba günü 19.00 – 21.00 saatleri arasında Sevgililer Günü konseri için Bilkent Station’da sahne alacak. En sevilen aşk şarkılarının söyleneceği ve ücretsiz olarak düzenlenecek konserde romantik şarkılar söylenecek.

1707490470 Sevgililer G n Konseri