Skip to content Skip to footer

ATALIAN Türkiye, Galataport İstanbul’un temizlik hizmetlerini sağlıyor

7 milyonu yabancı olmak üzere yılda toplam 25 milyon ziyaretçiyi ağırlaması planlanan Galataport İstanbul’un temizlik hizmetleri ATALIAN Türkiye tarafından veriliyor.

Türkiye’nin en büyük tesis yönetimi firmalarından Atalian Türkiye, Galataport İstanbul’un temizlik hizmetlerini üstlendi. Atalian Türkiye, Dünyanın ilk yer altı kruvaziyer limanı olmasının yanı sıra 1,7 milyar dolarlık yatırım tutarı ile Boğaz kenarında 1,2 km’ye sahip sahil şeridini kapsayan ve dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alan Galataport İstanbul’da temizlik hizmetlerini veriyor.

 000003972 galataport istanbul kruvaziyer limani gece

ATALIAN Türkiye CEO’su Barış Ünalp; “Türkiye ve İstanbul turizmi için çok önemli olan Galataport İstanbul projesinin iş ortağı olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Galataport İstanbul, 7 milyonu yabancı olmak üzere yılda toplam 25 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor. Proje kapsamında mürettebat dahil yaklaşık 1,5 milyon kruvaziyer yolcusunun da İstanbul’u ziyaret edeceği öngörülüyor. Aynı zamanda Galataport İstanbul’da yaklaşık 250 adet perakende ve yeme içme noktası bulunuyor. Tüm bu operasyonu göz önüne aldığınızda temizlik ve hijyen, stratejik bir öneme sahip oluyor. Bu bağlamda profesyonel bakış açımız ve tesis yönetimi alanındaki uluslararası tecrübemiz ile Galataport İstanbul’a önemli bir destek sağlıyoruz. Galataport İstanbul’un yapımı ve işletilmesinde emeği geçen tüm kişi ve kurumları tebrik ediyor, projede yer alan tüm ekip arkadaşlarımızı görevlerini başarıyla yürüttükleri için tebrik ediyorum”, dedi.

Firma Sayfasina Git 1

ATALIAN Türkiye, Galataport İstanbul’un temizlik hizmetlerini sağlıyor - Perakende.org