Skip to content Skip to footer

Atasun Optik yeni mağazasını Balıkesir Edremit Cadde’de açtı

Atasun Optik’in Balıkesir’in Edremit ilçesinde açtığı yeni mağazasıyla, mağaza sayısı 342’ye ulaştı. Türkiye’de toplam 70 ilde hizmet veren Atasun Optik, kusursuz müşteri deneyimini odağına aldığı yeni mağaza açılışlarıyla büyümesini sürdürecek.

İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Atasun Optik yeni mağazasını Balıkesir Edremit Cadde’de açarak, Türkiye genelinde ise 342’nci mağaza sayısına ulaştı. Edremit Cadde mağazasıyla, şirket Balıkesir’deki 6’ncı mağazasını açtı.

Sektörde “en çok tavsiye edilen perakende lideri olma” vizyonuyla çalışmalar yürüttüklerini belirten Atasun Optik CEO’su Evren Kutlu, kusursuz müşteri deneyimi yaşatmak adına yatırımlar yaptıklarını söyledi. Kutlu sözlerine şöyle devam etti: “Atasun Optik olarak, yaptığımız her işte müşterilerimizi odağımıza alıyor, yüzde 100 mutlu müşteri politikasını benimsiyoruz. Türkiye’nin 70 ilinde toplam 342 mağazamızda da önceliğimiz, hizmet kalitemizi sürekli artırarak, müşteri deneyimini daha da üst seviyelere taşımak. Bu doğrultuda hem mağazalarımızın konforunu artıracak hem de müşterilerimizi zengin ürün portföyümüzle buluşturacak yatırımlar yapıyoruz. Aynı zamanda yeni mağazalarımızla istihdamı artırıyor, bölge ekonomisine katkı sağlıyoruz. Atasun Optik kalitesinden ödün vermeden önümüzdeki dönemde de büyümemizi sürdüreceğiz.”

Dünyaca ünlü markaların ürünlerini, farklı model ve fiyat seçeneğiyle tüketicisiyle buluşturan Atasun Optik, müşterilerine geniş ürün portföyüyle hizmet veriyor.