Skip to content Skip to footer

Avansas’a E-Ticaret Zirvesi’nde “Yılın Ofis/Kırtasiye Sitesi” ödülü

İş yerlerinin tüm ihtiyaçlarını tek adresten hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılayan Avansas, e-ticaretin en iyilerinin belirlendiği ödüle layık görüldü. Şirket, halk oylamalarıyla kazananın belirlendiği E-Ticaret Zirvesi’nde “Yılın Ofis/Kırtasiye Sitesi” ödülünü almaya hak kazandı.

İş yeri alışverişin adresi Avansas, başarılarını yeni bir ödülle taçlandırdı. Şirket, “Dijital Dönüşüm, Müşteri Deneyimi ve Sadakat” teması ile düzenlenen E-Ticaret Zirvesi’nde rakiplerini geride bırakarak, 400 binin üzerinde oy kullanılan yarışmada “Yılın Ofis/Kırtasiye Sitesi” ödülüne layık görüldü.

Kazanılan ödül hakkında görüşlerini aktaran Avansas Marka, Pazarlama ve SOHO Büyüme Direktörü Nevra Duygu Duru, “Müşterilerimize kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. İş yerlerinin ihtiyaçlarını dijital çağın gereksinimlerine uygun olarak karşılıyoruz. Bu kapsamda da onların deneyimlerini daha hızlı ve daha özel kılacak çözümler sunmak için gayret gösteriyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını da ödülle taçlandırmak gurur verici. E-ticaret sektöründe fark yaratacak uygulamalar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.