Skip to content Skip to footer

Avon Distribütör Pazarlar Genel Müdürü Pınar Kaçar oldu

Avon’un Distribütör Pazarlar Genel Müdürlüğü görevine Pınar Kaçar getirildi.
Pınar Kaçar Avon’un Türkiye, Orta Doğu ve Afrika (TMEA) genelinde distribütör pazarların yönetimi, işin ve süreçlerin geliştirilmesi ve genişlemesinden sorumlu olacak.

Türkiye’deki başarılı operasyonlarıyla dikkat çeken Avon’un, Global’e yönelik gerçekleştirdiği önemli transferlere bir yenisi daha eklendi. Avon’un Distribütör Pazarlar Genel Müdürlüğü görevine Pınar Kaçar getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü tamamlayan Pınar Kaçar, profesyonel kariyerine Microsoft Corporation’da Satış Direktörü olarak başladı. Sonrasında Fiba Perakende’de İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü olarak uzun yıllar perakende deneyimi kazandı. 9 yıl boyunca Samsung Electronics’te Ülke Müdürü olarak başarıyla görev yapan Pınar Kaçar, kariyeri boyunca hem global hem de Türkiye’nin önemli şirketlerinde kritik ve stratejik rollerde çalıştı. Deneyimi boyunca birçok proje yönetti ve başarılı ödüller aldı.

18 Eylül 2023 itibariyle Avon ailesine katılan Pınar Kaçar, Avon Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı ve Avon Türkiye Genel Müdürü Orkun Gül’e bağlı olarak çalışacak. Kaçar, Avon’un Türkiye, Orta Doğu ve Afrika (TMEA) genelinde distribütör pazarların yönetimi, işin ve süreçlerin geliştirilmesi ve genişlemesinden sorumlu olacak.