Skip to content Skip to footer

Avon, Kocaeli’de ikinci satış noktasını açtı

Dünyanın önde gelen kozmetik ve güzellik markalarından Avon, çok kanallı satış stratejisinin bir parçası olan perakende iş kolunda hızla büyümesini sürdürüyor. Son olarak Kocaeli’de ikinci satış mağazasını açan Avon, Türkiye’de 79. satış noktasına ulaştı.

Çok kanallı stratejisi kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde açtığı mağazalarına yenilerini eklemeye devam eden Avon, ürünlerini yeni mağazalarıyla daha çok insana ulaştırmayı sürdürüyor. Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon, Türkiye’deki 79’uncu satış noktasını Kocaeli’de hizmete açtı. Symbol Kocaeli AVM’de açtığı kiosk içerisinde; parfüm, renkli kozmetik, saç bakım, cilt bakım ve kişisel bakım kategorilerinde yüzlerce Avon ürünü tüketicilerle buluşuyor.

47 şehirde 79 satış noktası

Yıllardır kadınların tanıdığı, sevdiği ve güvendiği kozmetik markaları arasındaki yerini koruyan Avon, doğrudan satışın yanı sıra online kanallar ve Avon perakende satış noktalarında en çok satılan ve tercih edilen ürünlerini kişisel bakımına özen gösteren tüketicileri ile buluşturuyor. Şu anda Adıyaman, Antalya, Ankara, İstanbul ve Samsun başta olmak üzere 47 şehirde mağaza ve kioskları bulunan Avon, girişimcilere sunduğu mağaza açma fırsatlarıyla daha çok insana ulaşmayı hedefliyor.