Skip to content Skip to footer

Avon Türkiye’de Çağatay Asan çoklu kanal lideri oldu

Avon Türkiye’de  Perakende Stratejileri ve Operasyonları Müdürü olarak görev yapan Çağatay Asan, mevcut görevine ek olarak e-ticareti de kapsayacak şekilde Çoklu Kanal Liderliği pozisyonuna getirildi.

Türkiye’deki başarılı operasyonlarıyla dikkat çeken Avon, Global’e yönelik gerçekleştirdiği önemli transferler sonrasında yeni yapılanma sürecine devam ediyor. Avon Türkiye Perakende Stratejileri ve Operasyonları Müdürü Çağatay Asan, yeni dönemde mevcut görevine ek olarak e-ticareti de kapsayacak şekilde Çoklu Kanal Liderliği pozisyonuna getirildi.

Çağatay Asan, Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden 2010 yılında en yüksek derece ile 6’ncı olarak  mezun oldu. Perakende sektörünün farklı alanlarında gerçekleştirdiği kariyer adımlarını 2013 yılından itibaren Avon Türkiye ile devam ettirdi. Burada Kıdemli Ticari Pazarlama Uzmanı olarak başladığı görevini, daha sonra Ticari Pazarlama Liderliği ve Perakende Stratejileri ve Operasyonları Müdürü olarak sürdürdü.

Çağatay Asan, yeni dönemde doğrudan Avon Türkiye Genel Müdürü Orkun Gül’e bağlı olarak çalışacak ve şirketin çok kanallı yapıda kaydettiği başarıları devam ettirmek üzere stratejik bir görev üstlenecek.

 

Avon Türkiye’de Çağatay Asan çoklu kanal lideri oldu - Perakende.org