Skip to content Skip to footer

Avon yeni mağazası ile Mersin’de

Avon’un, çok kanallı satış stratejisinin bir parçası olan perakende iş kolu hızla büyümesini sürdürüyor. Bu doğrultuda Avon, Türkiye’deki 47’nci, Mersin’de ise ilk mağazasını Mersin Forum AVM’de hizmete açtı. 

Çok kanallı stratejisi kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde açtığı mağazalarına yenilerini eklemeye devam eden Avon, iş ortakları aracılığı ile yatırımlarını sürdürüyor. Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon, Türkiye’deki 47’nci mağazasını Mersin Forum AVM’de hizmete açtı.

Mersin Forum AVM, Avon’un Mersin’de açtığı ilk mağazası olmasının  yanı sıra  firmanın ilk AVM mağazası olma özelliğini de taşıyor. Mağaza içerisinde; parfüm, renkli kozmetik, saç bakım, cilt bakım ve kişisel bakım kategorilerinde yüzlerce Avon ürünü Mersinlilerle buluşuyor.

Yıllardır kadınların tanıdığı, sevdiği ve güvendiği kozmetik markaları arasındaki yerini koruyan Avon, doğrudan satışın yanı sıra online kanallar ve Avon perakende satış noktalarında en çok satılan ve tercih edilen ürünlerini kişisel bakımına özen gösteren tüketicileri ile buluşturuyor.  Doğrudan satış modelinin önemli temsilcileri arasında yer alan Avon’un, Türkiye’nin toplam 47 noktasında mağaza ve kioskları bulunuyor.

Girişimcilere Avon mağazası açma fırsatı sunan Avon, önümüzdeki dönemde yatırımlarına devam etmeyi ve yeni iş ortakları aracılığı ile mağaza sayısını artırmayı hedefliyor.