Skip to content Skip to footer

Avon’dan meme kanseri ile mücadelede ‘Farkındaysak Güçlüyüz’ kampanyası

Seçili Avon ürünlerinin satışından elde edilecek kâr Türk Kanser Derneği’ne bağışlanacak

Meme Kanseri farkındalık hareketinin Türkiye’deki 30’uncu yılını kutlayan Avon, ‘Farkındaysak Güçlüyüz’ sloganı kapsamında iki gün boyunca seçili ürünlerde yüzde 10 indirim uygulayacak. Kampanya, Trendyol Avon mağazasında 24-25 Ekim ve avon.com.tr’deki alışverişlerde ise 25 Ekim’de geçerli olacak, elde edilecek kâr ise Türk Kanser Derneği’ne bağışlanacak.  

Dünyanın 4. büyük güzellik grubu içinde faaliyetlerini sürdüren Avon, dünya çapında başlattığı meme kanseri ile mücadele hareketinin 30’uncu yılında,  ‘Farkındaysak Güçlüyüz’ diyerek farkındalık çalışmalarına devam ediyor.

Bu yılki kampanyada meme kanserinin belirtilerini kendi ürünlerini kullanarak görselleştiren Avon, dikkat çekici bir çalışmaya imza attı. Avon, söz konusu proje için kullandığı 25 ürününü, 24 ve 25 Ekim tarihlerinde, yine meme kanseri farkındalığı kapsamında yüzde 10 indirimli olarak satışa sunacak.

İndirim kampanyası Trendyol Avon mağazasında 24-25 Ekim ve avon.com.tr’deki alışverişlerde ise 25 Ekim tarihinde geçerli olacak. Bu ürünlerin satışlarından elde edilecek kâr ise Türk Kanser Derneği’ne bağışlanacak.