Skip to content Skip to footer

Avon’dan mis kokulu hediyeler

Avon bu yıl da hem kendinize hem sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birbirinden eşsiz alternatifler sunuyor. Yeni yıl temalı banyo köpükleri ve ellerinize narin bakım yapacağınız mini el kremleriyle yılbaşı hediyeleriniz hazır!

Avon bu yıl sizi birbirinden farklı alternatifler ile ‘Hediyenin Gücünü Keşfet’meye çağırıyor. Yeni yıl temalı banyo köpükleriyle sizi köpük köpük mutluluk ve keyfe davet eden Avon’un, banyo köpüğü seçenekleriyle ister kendinizi şımartın ister sevdiklerinize hediye alın. Ahududu ve Tarçın Kokulu Banyo Köpüğü, Elma Kokulu Banyo Köpüğü ve Sıcak Baharat Kokulu Banyo Köpüğü ile banyo keyfiniz bir eğlenceye dönüşürken, cildiniz mis gibi kokacak.

Ellerinize bakım yaparken bir yandan da yılbaşı ruhunu yansıtan hediyeler ile tanışmaya hazır mısınız? Kuru ve ekstra kuru ciltler için Avokado Yağı İçeren El Kremi, cildinizi kuruluğundan arındırarak yoğun nemlendirme sağlıyor. Normal ve ekstra kuru ciltler için geliştirilen Gliserin İçeren Yasemin Kokulu El Kremi, kokusuyla sizi benzersiz bir yolculuğa çıkarırken Gliserin içeriğiyle cildinizi nemlendiriyor. Normal ve ekstra kuru ciltlerin kullanımına uygun olan Hindistan Cevizi Yağı İçeren El Kremi ise cildi nemlendiririp kolayca emilirken ellerinizde güzel bir koku bırakıyor. Sürekli hareket halindeyken veya seyahat ederken taşımanızı kolaylaştıracak boyutuyla hem sizin hem de sevdiklerinizin bu yıl favorisi olacak.

  • Ahududu ve Tarçın Kokulu Banyo Köpüğü Tavsiye Edilen Satış Fiyatı 49,99TL
  • Elma Kokulu Banyo Köpüğü 250ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 49,99TL
  • Sıcak Baharat Kokulu Banyo Köpüğü 250ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 49,99TL
  • Mini El Kremi 30ml Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 26,99TL