Skip to content Skip to footer

Axis İstanbul’da öğrenciler için eğlence vakti

Sömestr tatilinde çocuklar için birbirinden renkli eğlenceli etkinlikler düzenleyen Axis İstanbul AVM’nin ücretsiz atölyelerinde eğlenirken öğrenecek, ‘Tayfa İmzada’ etkinliğiyle Rafadan Tayfa’nın sevilen karakterleriyle buluşacak. Üstelik karne hediyeleri de Axis İstanbul AVM’den…

Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa Metro İstasyonu’nun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM’de tüm öğrenciler için eğlence vakti başlıyor. Sömestr tatilinde çocuklar için birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler düzenleyen Axis İstanbul AVM’nin ücretsiz atölyelerinde eğlenirken öğrenecek, ‘Tayfa İmzada’ etkinliğiyle Rafadan Tayfa’nın sevilen karakterleriyle buluşacak. Üstelik karne hediyeleri de Axis İstanbul AVM’den…

Eğlenceli atölyeler

Era Koleji iş birliği ile gerçekleştirilen her seansı 15 kişiyle sınırlı atölye etkinlikleri, 21 Ocak’ta başlayacak. Axis İstanbul AVM’de 21-27 Ocak’ta Robotik Kodlama ve Yazılım Atölyesi, 22-29 Ocak’ta Ritim Atölyesi, 23 Ocak ve 2-5 Şubat’ta Maske Boyama Atölyesi, 24-31 Ocak ve 4 Şubat’ta Kil Atölyesi, 26 Ocak’ta Kuş Boyama Atölyesi, 28 Ocak’ta Tuval Boyama Atölyesi, 30 Ocak’ta Çim Adam Atölyesi, 1-3 Şubat’ta ise Resim (Çizgi Film Karakter ve Animasyon Boyama Atölyesi) gerçekleştirilecek.

1673947758 at lye2 01

Rafadan Tayfa çocuklarla buluşacak

Son filmi ‘Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa’ ile çocukların hayal dünyasını bir kere daha fetheden Rafadan Tayfa da sömestr tatilinde Axis İstanbul AVM’de olacak. ‘Tayfa İmzada’ isimli gösteri etkinliği ve imza günü 26 Ocak’ta 13.00 ile 16.00 saatleri arasında yapılacak.

Birbirinden güzel hediyeler

20, 21 ve 22 Ocak tarihlerinde karnesiyle birlikte Axis İstanbul AVM’ye gelen öğrencileri, Joypark’tan 400 ve HADO’dan 500 eğlence bilet; Arbys, Popeyes, Burger King, Sbarro ve Usta Dönerci’den toplan 100 adet hediye menü çeki bekliyor. 10 öğrenci ise Paribu Cinevere’de Rafadan Tayfa filmine konuk oluyor. 200 bardak mısır, 10 kova menü de karne hediyeleri arasında yer alıyor.