Skip to content Skip to footer

Ayakkabı Dünyası sezonun en gözde modellerini yeni sezon lansmanında tanıttı

Ayakkabı tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği Ayakkabı Dünyası 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, keyifli bir lansman etkinliğiyle tanıtıldı. Mert Vidinli ev sahipliğinde, Etiler AMAYA İstanbul’da gerçekleşen lansmana, moda dünyasından pek çok ünlü isim katıldı. Provoq marka yüzü Özge Özacar’ın tercihleriyle hazırlanan, maskülen çizgilerin, şehirli dokunuşların ve zamansız tarzın ön planda olduğu yeni koleksiyon, etkinliğe katılanlardan tam not aldı.

Modanın öncüsü Ayakkabı Dünyası, 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu’nu düzenlediği lansmanda tanıttı. Amaya İstanbul’da gerçekleşen ve pek çok tanınmış ismin katıldığı keyifli etkinlikte, şıklık, konfor ve eğlence odaklı modeller sergilendi. Ayakkabı Dünyası’nın öz markaları Provoq, Eclipse Sport, Eclipse ve Kiddo’nun zamansız tasarımları, ayakkabı modasının nabzının attığı lansman etkinliğinde göz doldurdu.

Özge Özacar: “Ayakkabıda özgün ve güzel hissettiğim her halime eşlik edecek parçaları tercih ediyorum.”

Lansmanda konuşan Provoq marka yüzü Özge Özacar, Ayakkabı Dünyası modellerini çocukluğundan bu yana tercih ettiğini belirterek, “Ayakkabı Dünyası benim beraber büyüdüğüm bir marka. Kariyerimin bu güzel döneminde Ayakkabı Dünyası ile iş birliği yapmaktan, onlarla beraber yürümekten heyecan duyuyorum. Provoq’u da günlük hayatımda sıklıkla kullanıyorum. Provoq’un en sevdiğim özelliği ise koleksiyonda ayakkabı modasını yansıtan, her kadının hassas noktası olan zamansız parçalara yer vermesi Bu açıdan da Provoq gibi bir markanın elçisi olduğum için mutluyum.” dedi.

Oyuncu olmanın etkisiyle her yeni gün kendisini yenilenmiş ve özgür hissettiğini söyleyen Özacar, ayakkabı modasında tercih ettiği modelleri de açıkladı. Başarılı oyuncu, “Ruh halime göre şık ya da sportif modeller tercih ettiğim oluyor. Genel olarak ise iyi, özgün ve güzel hissettiğim her halime eşlik edecek parçaları tercih ediyorum.” dedi.

Modaseverler 2023 Kışına Provoq ile Adım Atıyor

Marka elçiliğini yeni neslin başarılı oyuncularından Özge Özacar’ın üstlendiği Provoq, lansmanda sergilenen modelleriyle konukların beğenisini kazandı. Şehrin ritmini yakalamak isteyen kadınların tercih edeceği Provoq Sonbahar/ Kış Kadın Koleksiyonu, moda tutkunlarına her tarza ve her duruma uyum sağlayacak zenginlikte seçenekler sunuyor. İşten geceye, sokaktan davete her anı kusursuz kılmak için tasarlanan koleksiyonda topuklu botlar, sportif sneaker’lar, şık çizmeler ve daha pek çok seçenek yer alıyor.

Eclipse Sport 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu spor tutkunlarını harekete geçmeye çağırıyor

Sportif görünümlere ve gündelik şıklığa yeni bir soluk getiren Eclipse Sport 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, lansmana damga vuran tasarımları barındırıyor. Yalın çizgileri ve modern stil kodlarıyla kadın ve erkeklerin rafine zevkine hitap eden koleksiyon, hem spor görünümün hem de gündüz şıklığının anahtar parçalarını sunuyor. Lifestyle, Waterproof ve Running adlı üç farklı grubu çatısı altında toplayan Eclipse Sport; sonbahar-kış koleksiyonundaki modellerle modaseverlere ve spor tutkunlarına harekete geçme çağrısında bulunuyor.

Kiddo 2023 Sonbahar / Kış Çocuk Koleksiyonu Modayı Miniklerle Buluşturuyor

Lansmanda en çok ilgi çeken ayakkabılar arasında Kiddo 2023 Sonbahar / Kış Çocuk Koleksiyonu’ndaki tasarımlar yer aldı. Renkli ve desenli modelleriyle modayı çocuklarla buluşturan koleksiyon; rahatlığının yanı sıra trend ürünleriyle de tercih ediliyor. Provoq 2023 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’ndan esinlenen çizmelerin yer aldığı koleksiyondaki klasik modeller okula dönüş döneminde minikleri popüler hale getirirken, outdoor tasarımlar kış mevsiminde çocukları soğuktan koruyor.