Skip to content Skip to footer

Ayakkabı Dünyası’nın ilk Provoq mağazası İzmir’de açıldı

Ayakkabı Dünyası’ndan monobrand mağaza atağı

İkonik tasarımlarıyla zamansız şıklığı sunan Ayakkabı Dünyası, yeni adımlarla sektöre yön vermeye devam ederken öz markalarını, hizmete sunduğu monobrand mağazalarla büyütüyor. Ayakkabı Dünyası’nın monobrand mağaza yatırımında ilk durağı İzmir oldu. Ayakkabı Dünyası markalarından Provoq’un ilk mağazası, Optimum AVM’de kapılarını açtı.

Türk moda perakendesinin asırlık markası Ayakkabı Dünyası, attığı yenilikçi adımlarla her daim sektörde öncü rol üstleniyor. Ayakkabı Dünyası, pazarda gerçekleştirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek monobrand mağazalaşma sürecini başlattı. Ayakkabı Dünyası’nın Provoq markalı ürünlerini sunan ilk monobrand mağazası, #ModanınYeniAdımı mottosuyla İzmir Optimum AVM’nin ikinci katında İzmirlilere merhaba dedi.

Provoq Izmir 5

“Sektördeki konumumuzu, öz markalarımızın gücünden sinerji yaratabilmemize borçluyuz.”

Ayakkabı Dünyası’nın yeni yatırımı ve gelecek planları hakkında konuşan Ayakkabı Dünyası CEO’su Gürkan Ergenekon, “#ModanınYeniAdımı mottosuyla açtığımız Provoq mağazamız, bizi fazlasıyla heyecanlandıran yatırım hamlelerimiz arasında yer alıyor. Provoq koleksiyonumuz müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor ve gerek fiziksel mağazalarımızda gerekse e-mağazamızda satış adedinde birinci sırada yer alıyor. Provoq ve onun yanı sıra diğer öz markalarımız Eclipse ve Kiddo, gelecek planlarımızda ana aktör konumunda bulunuyor. Sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu; pazarın ana oyuncusu olarak yaptığımız iddialı yatırımlar, tüketici beklentilerini çok iyi ölçümleyerek hayata geçirdiğimiz yeniliklerimize ve öz markalarımızın gücünden sinerji yaratabilmemize borçluyuz. Bu doğrultuda, monobrand mağaza yatırımlarımıza önümüzdeki dönemde hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

 Provoq Izmir 1

Provoq mağazasında yeni koleksiyonun seçkin parçaları yer alıyor

Ayakkabı Dünyası’nın İzmirlilerle buluşturduğu ilk monobrand mağazasında, Provoq markasının modadan ilham alan, en trend modelleri sunuluyor. Sportif ve klasik tarzı buluşturan Provoq 2023 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun seçkin parçaları, yeni mağazada ayakkabı tutkunlarını bekliyor. Koleksiyonda yer alan ürünler, her stile ve her yaş tarzına özel alternatiflerle modaseverleri yaza özel şık adımlara kavuşturuyor.