Skip to content Skip to footer

Aydın’da ikinci Evidea mağazası Kipa AVM’de açıldı

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Evidea, Aydın’a ikinci mağazasını 17 Ağustos tarihinde Kipa AVM’de açtı.

Perakende mağaza zinciri ile büyümeye devam ederken ev ve yaşam ürünleri kategorisinde 2011 yılından bu yana hizmet veren Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 17 Ağustos Perşembe günü Aydın Kipa AVM’de yeni mağazasını açan Evidea, Türkiye genelinde 43 mağazaya ulaşmış oldu.

Aydın’da ikinci mağazasını Kipa AVM’nin zemin katında açan Evidea; kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunarak tüketicilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 17 Ağustos – 27 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışverişe anında 100 TL indirim sağlıyor.

Her yaşa ve her tarza hitap ettiklerini belirten Evidea Pazarlama Direktörü Sevde Yıldırım; “Aydın’da ikinci mağaza açmanın mutluluğu içindeyiz. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimizle buluşmak bizim için oldukça önemli. Müşterilerimiz bizim için odak noktası, onların ihtiyaçları ve taleplerini dinliyor, bu doğrultuda adımlarımızı atıyoruz. Sadece bir mağazalar zinciri olarak değil, kadın odaklı uzman bir marka olarak müşterilerimizin hayatlarına dokunmayı amaç ediniyoruz.” diye konuştu.