Skip to content Skip to footer

Aytemiz ve Kayseri Kumsmall AVM’den yüzleri güldüren kampanya

Aytemiz ve Kumsmall AVM, yeni bir kampanyaya imza attı. Kumsmall AVM ziyaretçileri 500 TL ve üzeri alışverişlerde Aytemiz istasyonlarından yüzde 4’e varan indirim kazanacak. Kampanya, 12 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek.

Aytemiz, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük mobilya alışveriş merkezi Kumsmall AVM ile yeni iş birliğini duyurdu. İş birliği kapsamında Kumsmall AVM ziyaretçileri, AVM’de harcayacakları her 500 TL ve üzeri alışveriş için, Aytemiz istasyonlarında geçerli yüzde 4’e varan indirim kodu kazanacak.

Başta Kayseri olmak üzere, İç Anadolu Bölgesi’nden birçok ziyaretçiyi ağırlayan Kumsmall AVM’nin Aytemiz istasyonlarında geçerli bu kampanyası, 12 Mayıs 2024 tarihine kadar, bir yıl boyunca kazandırmaya devam edecek.

Ziyaretçiler, Kumsmall AVM’de gerçekleştirdikleri her 500 TL’lik alışveriş için danışmadan aldıkları kodlarla bölgedeki 100’ü aşkın Aytemiz istasyonundan indirimli yakıtlarını alabilecekler.

Aytemiz Vaay uygulaması ile bireysel elektronik satışı sektöre ilk olarak getiren Aytemiz, avantajlı fiyatlarla akaryakıt alımı sağlıyor. Aytemiz Vaay uygulaması; ziyaretçilere araçlarından inmeden, hızlı ve temassız ödeme yapma imkanı sunuyor. Yazın sıcak havalardan, kışın ise soğuk havalardan kaçınmak isteyen sürücüler; Aytemiz Vaay uygulaması sayesinde araçlarından inmeden, kolay bir şekilde ödemelerini yapabiliyor.

Aytemiz istasyonları, Kumsmall AVM müşterilerine indirimli akaryakıtın yanı sıra; yeni nesil market konsepti ON 7/24 Market’te yer alan İtalyan kahve lezzeti illy’den taze fırın ürünlerine kadar 2500’ü aşkın ürün çeşidi ile yolculuklara konfor katacak.

Kampanyaya dair detaylı bilgi: Aytemiz.com.tr adresinden görülebilir.