Skip to content Skip to footer

Babalar Günü hediyelerinin adresi Watsons

Watsons, Kruidvat ve Dicora ve ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Watsons, Babalar Günü’nde de zengin ürün yelpazesiyle sizinle! Watsons’ın gün boyu temizlik ve ferahlık sunan deodorantları, Kruidvat ve Dicora’nın etkileyici kokularıyla her tarza hitap eden parfümleri ve duş jelleri ile babanız için en güzel hediyeyi Watsons’tan seçin.

Watsons Power Men Deodorant Sprey Pudrasız 150 ml / 54,95 TL

Watsons Power Men Deodorant Sprey Pudrasız ile gün boyu ferah ve temiz hissedin! Watsons Power Men Deodorant Sprey Pudrasız, içeriğindeki terleme önlemeye yardımcı olan etkili bileşenleri sayesinde cildi temiz ve kuru tutmaya destek olur. Sıcak yaz aylarında yoğun ve tempolu günlerde veya spor yaparken kendinizi gün boyu güvende hissetmenize yardımcı olur.

Watsons Fresh Men Deodorant Sprey Pudrasız 150 ml / 54,95 TL

Watsons Fresh Men Deodorant Sprey Pudrasız ile gün boyu ferahlık! Günlük kullanıma uygun olarak fomüle edilen Watsons Fresh Men Deodorant Sprey Pudrasız, içeriğindeki taze bahar çiçekleri ile gün boyu ferah ve temiz hissetmenize destek olur.

Dicora Urban Fit Enerji Vetiver & Ginseng Duş Jeli 400 ml / 59,95 TL

Dicora Urban Fit Enerji Vetiver & Ginseng Duş Jeli ile cildinizin ihtiyaç duyduğu tazelik ve neme kavuşmak çok kolay! Doğal aktif maddeler içeren Dicora Urban Fit Enerji Vetiver & Ginseng Duş Jeli, Vetiver ve Ginseng’in benzersiz karışımı ile cildinizi tazelerken aynı zamanda yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Dicora Urban Fit Enerji Vetiver & Ginseng Duş Jeli’nin etkili formülü ve etkileyici kokusuyla gün boyu ferah hissedin!

Dicora Urban Fit EDT Erkek London 100 ml / 349,90 TL

Dicora Urban Fit EDT Erkek London ile alışılagelmişin dışında bir tazelik yakalayın! Greyfurt, deniz, lavanta, defne yaprağı notalarının gri kehribar ve beyaz yosun alt notalarıyla buluşmasından oluşan Dicora Urban Fit EDT Erkek London ile taze ve avangart bir etki yakalayın.

Kruidvat Erkek EDT Black Musk 100 ml / 229,90 TL

Dünyanın en ünlü parfüm üreticileri tarafından özel olarak hazırlanan Kruidvat Erkek EDT Black Musk ile cesareti hissedin!  Limonun ferahlatıcı kokusu, yaseminin romantik dokunuşu ve miskin çekici tonları ile formüle edilen Kruidvat Erkek EDT Black Musk ile dikkatleri üzerinize çekin!

**Belirtilen fiyatlar Haziran güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.