Skip to content Skip to footer

Babalar Günü için aradığınız “o hediye” Enplus’ta

Kahve makineleri, kahve aksesuarları ve barbeküler başta premium mutfak ürünleri, küçük ev aletleri ve lüks beyaz eşya sektöründe dünya lideri 60’tan fazla markayı evlerimize taşıyan Enplus, babalarına sevgisini bir hediye ile taçlandırmak isteyenlere, her yaşa ve tarza hitap eden ürünleri ile özel seçenekler sunuyor.

Babalar Günü’nde içten bir sarılma ve beraber geçirilen anlar onları mutlu etmeye yetse de varlıklarıyla güç veren babalarımıza en özel hediyeyi almak isteriz. 1975 yılından bu yana dünyaca ünlü markaları tüketicilerle buluşturan Enplus; birbirinden şık, özel tasarımlı ve hayatı kolaylaştıran hediye seçenekleri ile babaların en sevdiği aktiviteleri keyifli hale dönüştürmelerine imkan sağlıyor.

Babalara Gününü özel hediye alternatifleri ile karşılayan Enplus, birlikte geçirilen en keyifli anları unutulmaz kılıyor. Enplus’ın en çok tercih edilen markaları Sage, Jura, Landmann, Wüsthof, Liebherr, WMF, Zwilling’de; soğutma dolaplarından gazlı barbekülere, barista tipi kahve makinelerinden şef bıçaklarına, kahve öğütücüsünden outdoor termoslara kadar pek çok üründe babalar gününe özel indirimler sunuluyor.