Skip to content Skip to footer

Babalar için aradığınız hediye Kiğılı’da

“Babalar Günü’ne Özel %50’e Varan İndirim ve Ayrıcalıklı Kampanyalar”

Koleksiyonlarını modern erkeklerden aldığı ilhamla tasarlayan Kiğılı, birbirinden farklı stillere sahip babalar için en özel hediye alternatiflerini sizlere sunuyor.

Her şeyin en iyisine layık babalar için aradığınız hediye Kiğılı İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunda sizleri bekliyor. Koleksiyon; birbirleriyle kombinlenebilen tasarımlar, kusursuz bir renk uyumu, iyi hissettirme üzerine tasarlanan keten ve pamuklu gömlekler, özel baskı teknikleri ile tasarlanan t-shirtler, farklı kumaş detayları ile harmanlanan parçalar, fonksiyonel kullanım sunan ceketler, kanvas pantolonlar ve stilleri tamamlayan kemer, çanta, takı ve ayakkabıdan oluşan geniş bir ürün seçkisi sunuyor.

Kiğılı’nın Babalar Günü’ne özel kampanyasıyla babanız için en mükemmel hediyeye ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kiğılı, ikili alımlarda t-shirtleri 199,99 TL, gömlekleri 249 TL ve pantolonları ise 399 TL’den satışa sunuyor. Ayrıca Babalar Günü’ne özel alışveriş yapan müşterilerini bir sonraki alışverişinde geçerli olmak üzere sürprizler bekliyor.

Kiğılı koleksiyonunun keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.