Skip to content Skip to footer

Babalar için en güzel hediyeler Marks & Spencer’da

Babalar Günü’nü unutulmaz kılmak isteyenler için en güzel seçenekleri Marks & Spencer sunuyor. Babaların gardıroplarını canlandıracak stil sahibi, zamansız ve son trendleri yansıtan parçalar, hediye arayışını kolaylaştırıyor.

MARKS & SPENCER Babalar Günü’nde, en özel hediyeyi arayanlar için zengin seçenekler sunuyor. Ünlü İngiliz giyim markasının Babalar Günü Koleksiyonu’nda babaların gardıroplarını canlandıracak zamansız stile sahip, şık ve konforlu parçalar yer alıyor.

Bu yıl Babalar Günü Koleksiyonu’nda keten şıklığı, triko polo yaka t-shirt’ler, geometrik desenler ve yazı yansıtan çiçek desenleri öne çıkıyor. Babalarını mutlu etmek isteyenler için zamansız stilin vazgeçilmezleri klasik chino pantolonlar, konforlu şortlar, ev keyfini ikiye katlayacak pijama takımları da seçenekler arasında yer alıyor.

Çocuklar da babalarıyla uyumlu keten takımlar ve mini & me pijamalarla Babalar Günü coşkusuna katılıyor.

Babalar Günü’nde babasını, dedesini ya da hayatındaki baba figürünü mutlu etmek isteyen herkes için Marks & Spencer’da birbirinden şık hediye seçenekleri bulunuyor.

Babalar Günü’nü en güzel hediyeyle kutlamak isteyenler Marks & Spencer mağazalarında ve M&S Türkiye mobil uygulamasında buluşuyor!