Skip to content Skip to footer

Babanızı gülümsetecek hediye seçenekleri Jumbo’da

Bizlere her zaman destek olan, tecrübesini ve sevgisini çocuklarıyla paylaşan tüm babaları mutlu edecek hediye seçenekleri Jumbo’da. Deniz tutkunu, golf seven, kahve olmadan asla diyen ya da evinin şefi olan babaları gülümsetecek birbirinden seçkin ürünler Jumbo mağazaları, jumbo.com.tr ve Jumbo By You uygulamasında yer alıyor.

Babanızın mavi tutkusuna ilham verin

Deniz yaşamını kolaylaştırırken estetikten ödün vermeyen Jumbo Marine Koleksiyonu’nda, Jumbo imzalı ürünlerin yanı sıra, tüm dünyadan farklı zevklere ve ihtiyaçlara odaklanan tasarım markalar yer alıyor. Marine konsepti içinde yer alan Alesta, Eastmarine, Koziol, Guzzini ve Baci Milano markaları farklı zevklere ve ihtiyaçlara cevap veriyor. Teknesever babaların denizde geçirdikleri zamanı şıklığı ve pratikliği ile güzelleştiren Jumbo Marine Serisi, onları gülümsetmek için geniş bir hediye yelpazesine sahipTekne yaşamını seven çevreci babalar için zamansız ve rafine bakış açısını tekne severlerle buluşturan Jumbo Marine Koleksiyonu, yazın coşkulu, enerjik aurasını sofralara yansıtıyor. Özellikle tekne içinde kullanıma uygun parçalar, tasarımla birleşerek masaları çarpıcı bir görünüme kavuşturuyor. Koleksiyon, geri dönüşüme uygun olan malzemelerden üretildiği için günümüz insanın çevreci tarafını besliyor.

Golf tutkunu babalar için

Golf sahalarından ilham alarak tasarlanan Jumbo Golf Koleksiyonu, spordan vazgeçemeyen golf sever babalar için ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Golfün ikonik temalarını ürünlerle eşleştiren Jumbo, rafine zevklere hitap eden özel koleksiyonuyla golfü bir yaşam biçimi olarak benimseyen babaları mutlu edecek. Golf topu şeklinde kahve fincanlarından golf sahası şeklindeki sunum tabaklarına kadar toplamda 50 parçadan oluşan koleksiyonda, sofra keyfinin spor ile buluştuğu bir tasarım çizgisi sunuluyor.

Kahve sever babalar için

Jumbo, güne kahve ile başlayan babaların, kahve tutkusunu daha üst seviyeye taşıyacak kahve ve espresso makineleri, Türk kahvesi fincanları, espresso bardakları, fincan takımları ve kahve ile ilgili her türlü ekipman için geniş bir hediye alternatifi sunuyor. Sabahları enerji depolamak ya da günün yorgunluğunu kahve ile atmak babanızın hayatında özel bir rutin oluşturuyorsa, onu Jumbo ile gülümsetebilirsiniz.