Skip to content Skip to footer

Bad Bear ’23 sonbahar kış koleksiyonu satışta

Sokağın ruhunu yansıtan dinamik renkleri ve özel koleksiyonlarıyla standartların dışına çıkmayı seven Bad Bear, şehrin asi çocuklarına ’23 Sonbahar Kış sezonu ile sesleniyor.

Mevsimin ruhunu yakalayan, özenle tasarlanmış birçok parçayı içeren Bad Bear’ın satışa sunduğu ’23 Sonbahar Kış Koleksiyonu; soğuk havaya meydan okurken, stilini yansıtmak isteyenler için özel olarak hazırlandı.

Şehrin Asi Çocukları, ’23 Sonbahar Kış Sezonunda Kendini Gösterecek!

Bad Bear ’23 Sonbahar Kış Koleksiyonu, sadece bir gardırop güncellemesi değil, aynı zamanda bir stil dönüşümü vaat ediyor. Sezonun dikkat çeken renkleri zengin kırmızı, hardal, zeytinyağı yeşili ve hâkî renklerin de sıklıkla yer aldığı koleksiyon; puffer yeleklerden, half zip sweatshirtlere, sweatpantlerden hoodielere kadar geniş bir ürün yelpazesi ile sokaktan ilham alan tasarımları özgür ruhlar ile buluşturuyor.

Ayı’nın ruhunu taşıyan kazaklar, kapüşonlu hoodie’ler ve rahat sweatshirtler sıcak tutmanın yanı sıra rahatlığından ödün vermeden şıklığı yakalamak isteyenler için de alternatif oluyor. Bad Bear ’23 Sonbahar Kış Koleksiyonu; zamansız, sokaktan ilham alan ve özgün renkler ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Soğuk Havalara Özel Sıcacık Koleksiyon!

Özgün tasarım çizgileri ve kalitesiyle de Sonbahar/Kış sezonuna güçlü bir giriş yapan Bad Bear; soğuk havalarda sıcacık tutacak mont ve ceketler ile aynı zamanda şehir stilinin tamamlayıcı bir parçası oluyor. Dayanıklı malzemeler ve modern kesimlerle hazırlanmış koleksiyon, şehrin sokaklarında kendi ayak izlerini bırakmaya hazırlanıyor. Ayrıca bere, kemer ve şapka ve parfüm gibi ürünlerin yer aldığı aksesuar grubu, son dokunuşları yaparak en soğuk mevsimlerde bile kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak.

Bad Bear ’23 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile şehrin sokaklarında tarzınızı ve sıcaklığınızı yükseltin.