Skip to content Skip to footer

Bad Bear’ın 5. adresi: Viaport Marina Tuzla

Özgün tasarım çizgisiyle dikkat çeken Bad Bear, Türkiye’nin dört bir yanında özgür ruhlarla buluşmaya devam ediyor. Sokağın ruhunu yansıtan dinamik renkleri ve özel koleksiyonlarıyla standartın dışına çıkmayı seven Bad Bear, 15 Nisan’da açılışını yaptığı ViaPort Marina Tuzla’daki yeni mağazası ile kendini tarzıyla ortaya koymak isteyenlere ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Rahatlığı ön planda tutan özel kesimleri ve kalıplarıyla sokağın ruhunu koleksiyonlarına yansıtan Bad Bear, Türkiye’deki 460’tan fazla satış noktası haricinde kendi konsept mağazalarıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. ViaPort Marina Tuzla’da açılan yeni mağazasında yer alan Kadın & Erkek Lifestyle koleksiyonları ile birlikte yazın enerjisini yansıtan Hot Summer koleksiyonu, özgün kalıpları ve geniş renk yelpazesi ile öne çıkan Denim koleksiyonu, özgür bir stilin imzasını taşıyor. Bad Bear’ın vazgeçilmez ürün gruplarından Aksesuar ve Outdoor koleksiyonları da ürün skalasına eklediği yeni modeller ile stil sahibi ruhları kendine çekmeye devam ediyor. Bu yaz sezonunun trendlerini Hot Summer koleksiyonunda zirveye taşıyan Bad Bear, dinamik renk tonları ve özel kesimleri ile güneşin sıcaklığını şimdiden hissettiriyor.

1681832279 g rsel4

BAD BEAR Mağazalarının Yeni Adresi: Avrupa

10.yılına girerken yoluna emin adımlarla devam eden Bad Bear; tasarım çizgileri ile özgürlüğün sınırlarını, kendine özgü perakende mağazacılık konsepti ile sektörün dinamiklerini yeniden belirliyor. ViaPort Marina Tuzla’daki yeni mağaza açılışında konuşan Bad Bear CEO’su Seyhan Selçuk: ‘’Türkiye’de kendi mağaza zincirimize bir yenisi eklemek, gurur verici bir mutluluk. Yaz sezonuna adım attığımız bu günlerde, heyecanımızın ve enerjimizin yeni koleksiyonlarımıza da yansıdığını görmek bizim için ayrı bir keyif. Doğanın renkleri, dikkat çeken tasarım detayları ile çok özel bir birliktelik yarattı. Bad Bear mağazalarının kendine has ruhunu, yeni mağazamızda daha çok ön plana çıkardık. Yurt içi lokasyonlar konusunda gösterdiğimiz seçiciliği, yurt dışında açılacak olan mağazamızın lokasyonu için de aynı şekilde göstermeye devam ediyoruz. Türkiye’de yeni mağaza açılışlarımız devam ederken, Avrupa’da açılacak olan ilk mağazamız için de tatlı bir heyecan taşıyoruz. Dünya’da bilinen bir Türk markası olma hedefimizde, yolculuğumuza her gün biraz daha büyüyerek devam ediyoruz.’’ dedi.

BAD BEAR ile Ormanın Kanunları Yeniden Yazılıyor

Seni nasıl görmek istedilerse, öyle giyindin. Nasıl davranmanı istedilerse, öyle davrandın. İyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin. Şimdi; kendi vahşi doğana, içgüdülerine ve özüne dönüş zamanı. Kötü Çocuk’a ‘’Merhaba’’ demenin, içindeki asi ruhu sahneye çıkarmanın vakti. Çünkü sen; doğasında meydan okumak olan, özgür ruhlu, asi ve çok özel bir parçasın. Meydan okumaya, karakterini yansıtan özgün bir stili ortaya koyarak başla. Şehrin kötü çocukları, orman kanunlarını yeniden yazmak için burada… Kulübe Hoş Geldin!