Skip to content Skip to footer

Bahçeden sofraya yerli ceviz

Alışveriş sepetlerine bir kiloluk lezzet, kalite ve sağlık atma zamanı! Geçmişten bugüne sofraların vazgeçilmezi olan, hatta bazen gizli reçetelerin baş kahramanı olan cevizin lezzeti, yerlisinde saklı… Türkiye’nin dört bir yanındaki ceviz bahçelerini tek bir çatı altında toplayan Ceviz Üreticileri Derneği (CÜD), CÜD A.Ş. logolu filelerle yerli cevizi raflara taşıdı. Bahçeden sofraya el değmeden taşınan ceviz, en taze haliyle şimdi marketlerde. 

Ceviz hiç şüphesiz ki sofralara lezzetli tatlar katan en önemli yemişler arasında yer alıyor. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ceviz bahçelerini tek bir çatı altında toplayan Ceviz Üreticileri Derneği (CÜD), tüketicileri sağlıklı bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

Geçmişten günümüze sofraların vazgeçilmez bir lezzet kaynağı olan ve sağlığa katkı sağlayan değerli bir besin olan ceviz, yerli üretimle daha da önem kazanıyor. CÜD, 2023 yılında özenle hasat ettikleri eşsiz lezzetli cevizleri, CÜD A.Ş. logolu birer kiloluk filelerle Migros şubelerinin raflarına taşıyarak, sizlerin beğenisine sunuyor. Artık markete gittiğinizde sepetinize ekleyeceğiniz CÜD A.Ş. logolu cevizlerle her öğün, en lezzetli reçetelere imza atabilirsiniz.

CÜD üyeleri tarafından özenle el değmeden toplanan ve kimyasal işleme maruz kalmayan doğal cevizlerin bahçeden sofranıza gerçekleştirdiği yolculuk, size keyifli ve sağlıklı bir hayatın kapılarını açacak. Ayrıca, satın alınan ürünlerin üzerinde yer alan karekodlar sayesinde cevizlerin hangi bahçede yetiştiğini ve hasat tarihini öğrenebileceksiniz. Böylece, daha bilinçli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sunulan şeffaflık, satın aldığınız ürünlerin güvenilirliği konusunda da size rehberlik edecek.