Skip to content Skip to footer

Bakımlı saçlar için Hyp Me’nin yeni ürünleri Gratis mağazalarında

Gratis’in saç bakım kategorisindeki yeni markası Hyp Me, yüksek kaliteli bileşenler içeren yeni ürünlerini satışa sundu. Hyp Me’nin farklı saç tiplerine özel oluşturduğu yeni ürünleri arasında; saç bakım yağı, saç serumu ve dökülme karşıtı tonik bulunuyor.

‘Hipnotize etkim’ sloganıyla satışa sunulan Gratis’in saç bakım markası Hyp Me, ürün yelpazesini genişletti. Hyp Me, özellikle mevsim geçişlerinde ve doğru bakım uygulanmadığında canlılığını kaybeden saçlar için saç bakım yağı, saç serumu ve dökülme karşıtı tonik ürünlerini satışa sundu. Hyp Me’nin yeni saç bakım ürünleri, saçların uzun süre parlak ve canlı görünmesini sağlıyor, dökülmesini önlemeye yardımcı oluyor.

Renkli ambalaj tasarımları ve farklı saç tiplerine özel olarak geliştirilen ürünleri ile dikkat çeken Hyp Me’nin yeni ürünleri ise şöyle;

Hyp Me Biotin & Kafein Dökülme Karşıtı Saç Derisi Toniği

Hyp Me dökülme karşıtı tonik, içerisindeki Biotin ve Kafein ile saça bakım yaparak saçın dökülmesini önlemeye yardımcı oluyor. Saçı beslerken canlılık kazanmasını sağlayan Hyp Me dökülme karşıtı tonik, saç derisini ferahlatıyor ve saçların daha parlak görünmesine yardımcı oluyor. Hyp Me dökülme karşıtı tonik, 69,50 TL’den satışa sunuluyor.

Hyp Me Keratin Onarıcı Saç Bakım Yağı

Hyp Me onarıcı bakım yağı, içerisindeki Hidrolize Keratin ve Argan Yağı sayesinde saç tellerinin esnekliğinin artmasını destekleyerek güçlenmesini sağlıyor, kopma ve kırılmaların azalmasına yardımcı oluyor, saçların parlaklığını arttırıyor. Saçların kırılmadan uzamasına yardımcı olan Hyp Me onarıcı bakım yağı, saça bakım yaparak yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Hyp Me onarıcı bakım yağı, 90 TL’den satışa sunuluyor.

Hyp Me Hyaluron Nemlendirici Saç Serumu

Hyp Me nemlendirici serumu, Hyalüronik Asit içeren zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde saçın hacim kazanmasına ve nemlendirilmesine yardımcı oluyor. İçerdiği bitkisel kolajen, keratin ve vitamin B5 ile saçı ağırlaştırmıyor, saçın ipeksi bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Hyp Me nemlendirici serumu, 69,50 TL’den satışa sunuluyor.

Hyp Me Aloe Vera ve Çay Ağacı Özlü Saç Derisi Serumu

Hyp Me saç derisi serumu, içerisindeki Aloe Vera ve Çay Ağacı Yağı ile saç derisindeki kuruluğa karşı dengeleyici bakım sağlarken saç derisinin nemlenmesini sağlıyor. Nane Yaprağı ve Mentol sayesinde saç derisinin ferahlamasına yardımcı olan Hyp Me saç derisi serumu, Hidrolize Kolajen ve bitkisel kompleks içeren formülü ile de saçın nemlenmesini ve esnekliğinin artmasını sağlıyor. Sinerjik bileşimiyle saç derisine özel tasarlanan Hyp Me saç derisi serumu, 69,50 TL’den satışa sunuluyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel