Skip to content Skip to footer

Bakışlara anlam katan maskaralar Watsons’ta

Deborah Milano, Lovely ve Relove by Revolution ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Gözleri vurgulayarak çarpıcı bir görünüm elde etmemize yardımcı olan maskaralar, makyaj rutinlerinin vazgeçilmezi. Watsons’ta yer alan Deborah Milano’nun Extraordinary 5in1 Maskarası, Lovely Lashmania Maskara ve Relove By Revolution Power Lash Volume Maskara; kendine özgü özellikleri ve etkileri ile gözleri belirginleştirirken, kirpiklere hacim, uzunluk ve çarpıcı bir güzellik katıyor.

Deborah Extraordinary 5in1 Maskara / 139,90 TL

Deborah Extraordinary 5in1 Maskara, konik biçimli fırçasıyla en ince kirpiklere kadar ulaşarak hacimli ve belirgin bir kirpik görünümü kazandırır. Uzun görünüm, hacim, kıvrım, tek tek ayırma ve belirginlik olmak üzere 5 etkiyi bir arada sunan Deborah Extraordinary 5in1 Maskara, oftalmolojik testlerden geçmiştir. Göz alıcı bakışlar için Deborah Extraordinary 5in1 Maskara’yı keşfedin!

Lovely Lashmania Maskara/ 79,95 TL

Lovely Lashmania Maskara, içeriğindeki doğal pirinç mumu ile kirpiklerinizi beslerken aynı zamanda onlara gün boyu süren hacimli bir görünüm kazandırır. Kirpiklerin doğal güzelliğini ön plana çıkararak çarpıcı ve çekici bakışlar elde etmenize yardımcı olan maskara, makyaj rutinlerinizde fark yaratacak!

Relove By Revolution Power Lash Volume Maskara / 119,90 TL

Relove By Revolution Power Lash Volume Maskara, ekstra yoğun pigmentli bir formüle sahiptir ve kirpiklere anında hacim kazandırarak gözleri belirginleştirir. Uygun fiyatıyla her bütçeye hitap eden Relove By Revolution Power Lash Volume Maskara ile göz alıcı ve hacimli kirpiklere sahip olun!

**Belirtilen fiyatlar Şubat güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.