Skip to content Skip to footer

Bambaşka İndirimler “bam!” Diye Başladı

lcwaikiki.com’da bu yıl indirim mevsimi erken başlıyor. Sürpriz hediyeler ve şaşırtan fiyatlarla her gün farklı fırsatlar sunacak olan “Bambaşka İndirimler” kampanyası, lcwaikiki.com adresinde başladı. Online alışverişi keyfe dönüştüren kampanya, Kasım sonuna kadar tüm hızıyla devam edecek. Lcwaikiki.com’u takipte kalan müşteriler, kampanya stokları doğrultusunda güncellenecek büyük fırsatlardan yararlanma imkânı bulacak.

Türkiye’nin lider moda markası LC Waikiki’nin e-ticaret kanalı lcwaikiki.com, Ekim ve Kasım aylarında online alışveriş tutkunlarına indirim maratonu yaşatmaya hazırlanıyor. lcwaikiki.com’un “Bambaşka İndirimler” kampanyası, iki ay boyunca müşterilere birbirinden cazip avantajlar sunacak. Her gün farklı fırsatların yakalanabileceği kampanya kapsamında Ekim ve Kasım aylarında tüm LC Waikiki ürünlerini %25’ten %60’a varan oranlarda indirimli satın almak mümkün.

Sürpriz günlerde yalnızca lcwaikiki.com’da geçerli olacak “Bambaşka İndirimler” kampanyasının sunacağı avantajlardan bazıları şöyle:

Sepette %25-30-50-60 İndirimler: Gardırobunu güncellemek veya yeni sezon parçalarına sahip olmak isteyenler için harika bir fırsat! Bazı günler tüm ürünlerde, bazı günler seçili ürünlerde muhteşem indirimler yakalamak için Ekim-Kasım ayları boyunca her gün lcwaikiki.com’u ziyaret etmek iyi fikir.

Sepette Hediyeni Seç: 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, sürpriz günlerde sepetlerinde sürpriz hediyeler bulacaklar. Stoklarla sınırlı olan bu kampanya sınırlı adetlerde geçerli olacak.

Fırsat Çarkı: lcwaikiki.com’u ziyaret eden müşteriler, belirli günlerde “Fırsat Çarkı” pop-up sayfası ile karşılaşacak. Fırsat Çarkı’nı çeviren herkes farklı indirimler ve hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Her gün Başka İndirim: lcwakiki.com, Ekim ve Kasım ayları boyunca misafirlerine her gün 200 TL’ye varan farklı kupon indirimleri sunacak.

LC Waikiki, “Bambaşka İndirimler” kampanyası ile müşterilerine moda dünyasının kapılarını sonuna kadar açıyor. Keyifli ve hesaplı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenler Kasım sonuna kadar lcwaikiki.com adresini ziyaret edebilir.