Skip to content Skip to footer

Banvit’ten Ramazan’da kazandıran Qumpara kampanyası

Ramazan ayı boyunca Banvit’in seçili ürünlerinde tek seferde 400 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Qumpara Uygulaması’ndan 130 TL’lik puan kazanacak.

Beyaz et kategorisinde Türkiye’nin en çok tercih edilen markası* olan Banvit, Ramazan ayında Qumpara Uygulaması iş birliğinde bir kampanya başlattı. 10 Mart – 9 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanyada tek seferde 400 TL’lik Banvit ürünü alanlar 130 TL değerinde puan kazanacaklar. Kazanılan Qumpuanlar istenilen hediye çekine dönüştürülebilecek veya nakit olarak kullanılabilecek.

Kampanya, Banvit’in Ramazan ayına özel yeni ürünü iftarlık bütün iri piliç, hazır ürün ve şarküteri ürünlerinde Türkiye genelindeki tüm satış kanalları ve online alışveriş siteleri üzerinden tek seferde 400 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

Kampanyaya katılım için Qumpara mobil uygulamasının indirilmesi ve uygulama içerisinden alışveriş fişinin kamera aracılığı ile yüklenmesi yeterli olacak. Tüketicilerin, kazandıkları 130 TL değerinde QumPuanları, Qumpara hesaplarındaki “Cüzdan” alanında bulunan QumPuan bakiye kısmına eklenecek.

* IPSOS Beyaz Et Kategorisi 2023 Marka Sağlığı Araştırması’na göre Banvit  tavuk ürünleri kategorisinde %51’lik oranla en çok tercih edilen markadır.

Banvit’ten Ramazan’da kazandıran Qumpara kampanyası - Perakende.org