Skip to content Skip to footer

Bath & Body Works’ten her anı parlatan koku: ‘Dark Velvet Oud’

Bath & Body Works’ün yeni kokusu Dark Velvet Oud’un gün boyunca size eşlik edecek egzotik ve modern kokusuna bayılacaksınız!

Bath & Body Works’ün zengin, odunlu ud, lüks gül ve tatlı kırmızı berry kokularının özel ve uzmanlıkla dengelenmiş yeni karışımı Dark Velvet Oud ile benzersiz bir koku deneyimi yaşayacaksınız.

İçeriğindeki doğal haliyle dünyanın en nadide ağaçlarından biri olan Tropikal Agar ağacının odunundan elde dilen oud sayesinde kendi benzersiz cilt kimyanızı güçlendirecek ve bireysel kokunuzu deneyimleyeceksiniz. Kokuya derinlik ve şehvet katan sıcak odunsu bir nota olan oud ile geliştirilen Dark Velvet Oud sayesinde gülün çiçeksi notalarını ve meyvelerin tatlılığının parıltılı karışımını teninizde gün boyu hissedeceksiniz.

Kremsi notalarıyla çekici hoş bir kokusu olan Dark Velvet Oud’un içeriğindeki gül suyunun bıraktığı ışıltılı çiçeksilik ile teninizde bıraktığı yumuşak hissi çok seveceksiniz. Bath & Body Works’un usta parfümeri Christelle Laprade bu özel kokuyu ‘Bir parfümcü̈ olarak, çeşitli kumaşları ve dokuları keşfetmeyi çok seviyorum. Ardından bu kumaş̧ ve dokulardan bir ruh ve duygu yakalamak için kreasyonlarıma ekliyorum. Dark Velvet Oud, koyu bordo kadifenin görkemli zenginliğini oud’un gücü ile yakalamayı amaçlıyor. Bu koku, her ikisi de parfümümüzde kullanılan geleneksel Orta Doğu malzemeleri olan gül ve oud’u yeniden hayal edilmesi ile ortaya çıkmıştır. Gül suyu, daha koyu karmaşıklıkla oynayan parlak ve akıcı bir enerjiye sahiptir. Sonlarda ise zenginlik katmak için sandal ağacı ile harmanladığım oud vardır. Sulu kırmızı meyvelerde belirgin bir şekilde Bath & Body Works hissi vererek sizi yakalayacak.’’ şeklinde tanımlıyor.

Bath & Body Works ile kendini ve sevdiklerini şımartmaya hazır mısın? Kişisel bakım ürünlerinden ev kokularına kadar pek çok ürün sayesinde en sevdiğiniz kokuları eğlenceye dönüştürün! Hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz yüzlerce çeşit için Bath & Body Works mağazalarını veya www.bathandbodyworks.com.tr ‘yi ziyaret etmeyi unutmayın.