Skip to content Skip to footer

Batı Karadeniz’e Gusto kazandıran yeni bir gastronomi deneyimi: Saye Restoran

Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile Bartın’a değer katmak üzere yola çıkan Saye Restoran, Bartın’da açılan yeni şubesiyle özgün gastronomi deneyiminin yeni adresi oluyor.

İstanbul’un kaliteli ve lüks hizmet vizyonunu memleketi Bartın’a taşımak amacıyla İnkum’dan sonra Saye Restoran’ın ikinci şubesini açan Alp Murat Çetinkale, Bartın’a yeni bir gusto kazandırarak değer katıyor. Daha önce Batı Karadeniz’in görmediği bir vizyon ve konsepte sahip olan Saye Restoran çevre il ve ilçelerden de yoğun ilgi görüyor.

Bartın ve çevre illerde dahi benzeri olmayan yüksek standartlarda hizmet anlayışı ile hareket eden Saye Restoran Bartın’da açtığı ikinci şubesiyle ailecek sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz çok özel bir mekan olma özelliği taşıyor. Ocakbaşı konseptine sahip olan ve Bartın Barolar Birliği binasının en üst katında konumlanan Saye, yüksek standartlardaki hizmet kalitesini Bartın ile buluşturuyor. Vizyonunu faaliyette bulunduğu bölgelerdeki diğer işletmelere de liderlik ederek genel ürün ve hizmet kalitesini artırmak ve potansiyel müşterilerin ve sektör çalışanlarının faydalarını maksimize ederek toplumsal bir kalkınma sağlamak olarak belirleyen Saye Restoran sektöre yeni bir soluk kazandırıyor.

Saye, yüksek standartlara sahip hizmetini misafirin mekana adımını attığı ilk andan itibaren sunmaya başlıyor. Mekan girişinde misafirleri karşılayan görevlilerden masanın tüm ihtiyaçlarına anlık olarak yanıt veren garsonlara, oturma düzeninden, mekanda kullanılan sunum gereçlerine ve mekanın mimarisine kadar tüm detaylarıyla özel bir deneyim sunuyor. Saye Restoran hafta içi her gün hem öğle hem de akşam servisi ve geniş alkol menüsü ile müşterilerine kaliteli ve keyifli bir deneyim sunuyor.

Saye Restoran global standartlarda lokale hizmet veriyor..

Şehir kulübü konseptini Bartın’a getiren Saye, Güneydoğu Anadolu lezzetlerini modern dokunuşlarla yeniden yorumluyor. Saye’de en sevilen lezzetler modern ve şık sunumlarla misafirlerle buluşturuluyor. Et ve kebap çeşitleri ile lezzetli mezelerin yanı sıra Saye’nin en sevilen ürünlerinden biri şefin çok özel reçetesiyle hazırlanan yaprak ciğer oluyor.

Saye’nin içerisinde çok özenle dizayn edilmiş barı da bulunuyor. Özellikle bar bölümünde kokteyller için sezona yönelik menüler oluşturan Saye, kokteyllerinde hazır şurup kullanmıyor. Tatlandırıcı olarak bölgenin en taze orman meyvelerini topluyor ve püre haline getirerek müşterilerine şık ve dizayn sunumla aparetif alabileceği şekilde hizmet veriyor. Şalgam ve kebap baharatlarını Adana’dan, eti Trakya’dan, salça ve baklavayı Antep’ten temin ederek alanındaki en kaliteli ürünleri ve lezzetleri müşterilerine sunan Saye, yaklaşık 150 kişilik kapasitesiyle özel etkinlikler için de değerlendirilebiliyor.