Skip to content Skip to footer

Baydöner 1000 üniversite öğrencisiyle bereketli sofrasında buluşuyor

Kapsayıcılık, dayanışma ve sosyal farkındalık gibi kavramlara verdiği önemle fark yaratan Baydöner, İhtiyaç Haritası iş birliğiyle yeni bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. “Bi’ Baydöner’i hak ettin!” söylemiyle tüketicilere hak ettikleri iskender lezzetini sunan Baydöner, “Bi’ Baydöner Paylaşmaya Değer!” diyerek İhtiyaç Haritası’nın belirleyeceği 1000 üniversiteliyi ağırlayacak. Üniversiteliler, iskenderin bereketli dünyasını Baydöner sofrasında deneyimliyor.

Apaz Group markalarından Baydöner; ihtiyaç sahiplerini destek olmak isteyen birey, kurum ve kuruluşlarla buluşturan sosyal kooperatif İhtiyaç Haritası iş birliğiyle yeni bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor. Baydöner, “Bi’ Baydöner Paylaşmaya Değer!” sloganıyla başlattığı kampanyayla üniversite öğrencilerine destek oluyor.

Baydöner, 5 ilde 1000 öğrenciyle bereketli sofrasında buluşuyor
Proje ile verilen destek kapsamında 5 ilden 1000 üiversite öğrencisi, lezzetli iskender öğününü  Baydöner’in bereketli sofrasında deneyimleyecek. Sosyal sorumluluk kampanyası ile İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Bursa’da öğrenim gören gençlere ulaşılacak. İhtiyaç Haritası tarafından belirlenen ve gerekli koşulları sağlayan öğrenciler, Baydöner’in kendilerine ulaştıracağı kodla ikram yemeklerini yiyebilecek.

“Geleceğin pırıl pırıl nesliyle aynı sofrada buluşmak, bizim için büyük bir mutluluk”
Apaz Group CMO’su Semih Dadaş, kampanyaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Baydöner olarak hedefimiz; en lezzetli ürünleri sunarken aynı zamanda topluma da pozitif katkıda bulunmak. Sektörümüzde üstlendiğimiz öncü rol, bazı sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Bunların başında da topluma, hayatlara dokunabilmek geliyor. Bu doğrultuda attığımız adımlara bir yenisini daha ekledik; ‘Sofraların bereketi paylaştıkça artar’ dedik. İhtiyaç Haritası’yla bir araya gelerek 5 ilde 1000 üniversite öğrencisiyle Baydöner soframızda buluşuyoruz. Okullarında zorlu sınavlara hazırlanan öğrencilere, lezzetli iskenderimizle destek vermek istedik. Kampanyadan yararlanacak olan gençlerimiz, onlara ulaştıracağımız kodlarla belirtilen şehirlerdeki tüm Baydöner restoranlarında ikram iskenderlerini yiyebilir. Geleceğin pırıl pırıl nesliyle aynı sofrada buluşmak, bizim için büyük bir mutluluk. Attığımız bu adım bir başlangıç; toplumumuzun her kesimine ulaşarak Baydöner’in bereketli sofrasını paylaşmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” dedi.

“Paylaştıkça çoğaltacağımız nice güzel hikayeye ortak olacağız”
İhtiyaç Haritası Yönetim Kurulu Üyesi Esra Arslan, kampanyaya ilişkin açıklamasında, “Farkındalık yaratmak her konuda çok değerli ve yaratacağımız sosyal etkinin en önemli çıktısı. Üniversite öğrencilerinin önemli ihtiyaçlarından biri olan beslenme konusunda hem destek olmak hem de farkındalık yaratmak adına geliştirdiğimiz bu proje ile onların yanlarında olmanın ve katkı sağlamanın, rakamlarla ölçülemeyecek seviyede olduğuna inanıyorum. Bu konuyu dert edinip beraber yola çıkmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Birlikte verdiğimiz destek ile paylaştıkça çoğaltacağımız nice güzel hikayeye ortak olacağımızı ümit ediyoruz” dedi.