Skip to content Skip to footer

Baydöner Bodrum Midtown AVM restoranı kapılarını açtı

Apaz Group Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Polat

Bodrum’da iskender Baydöner’de yenir

Damak tadına düşkün herkesin buluşma noktası olan Baydöner, restoranlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Baydöner’in büyüme yolculuğunda yeni adresi, Bodrum Midtown AVM oldu. Baydöner, yeni yatırımla toplamda 111 restorana ulaştı.

Benzersiz iskender lezzetiyle damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olan Baydöner, yeni restoranlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam ediyor. Türk damak tadının vazgeçilmezi iskenderle dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner’in yeni restoranı, Bodrum Midtown AVM’de kapılarını açtı.

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti iskenderle dünya çapında bir marka olma hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen Apaz Group Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Polat, “Apaz Group olarak lezzet markalarımızla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Türkiye’de ve dünyada iskenderin en büyük markası olmayı hedefliyoruz. Bu yolda güzel başarılar elde ettik ve etmeye devam ediyoruz. Dünya markası olma hedefiyle çıktığımız yolda 111. restoranımızı Bodrum’da açtık. Diğer tüm lezzet noktalarımızda olduğu gibi Bodrum Midtown AVM restoranımızda da her aşamada deneyim ve marifet kendini gösteriyor. Kaliteli hammadde ve ürünleri tercih ederek özenle hazırladığımız menümüz, geleneksel Türk lezzeti iskenderden vazgeçemeyenleri memnun edecek. Yeni Baydöner restoranımıza tüm iskender severleri bekliyoruz” dedi.

Apaz Group markalarından Baydöner, paket servis uygulamasıyla benzersiz lezzeti tüketicilerin dilediği yere götürüyor. Baydöner’in lezzetlerini; Baydöner web sitesi sencossla.com aracılığıyla, 444 50 80 numaralı sipariş hattıyla ve YemekSepeti, GetirYemek, Trendyol Yemek uygulamaları üzerinden sipariş vermek mümkün. Apaz Group, yeni yılda farklı illerde açacağı Baydöner restoranlarıyla Türkiye’nin dört bir yanında büyümeye devam edecek.

Baydöner Bodrum Midtown AVM restoranı kapılarını açtı - Perakende.org