Skip to content Skip to footer

Bayram coşkusu Kiğılı’da

“Bayrama Özel %50’e Varan İndirim ve Ayrıcalıklı Kampanyalar”

 

Koleksiyonlarını modern erkeklerden aldığı ilhamla tasarlayan Kiğılı, bayrama özel hazırladığı indirim kampanyalarıyla bayram coşkunuza eşlik ediyor. 

 

Kiğılı İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu ile bayramda casual bir şıklık sizleri bekliyor.

Yazın hareketli tarzına uygun olarak üretilen koleksiyonda esneklik, dayanıklılık ve hafiflik gibi özellikler ön plana çıkıyor. Pamuklu kumaşının yumuşaklığı ile gün boyu konfor sunan yeni koleksiyon, cilt dostu bir kullanım yaşatıyor. 

Koleksiyonda; birbirleriyle kombinlenebilen iyi hissettirme üzerine tasarlanan keten ve pamuklu gömlekler, özel baskı teknikleri ile tasarlanan t-shirtler, farklı kumaş detayları ile harmanlanan parçalar, fonksiyonel kullanım sunan ceketler, kanvas pantolonlar ve stilleri tamamlayan kemer, çanta, takı ve ayakkabıdan oluşan geniş bir ürün seçkisi sunuyor. 

 

Kiğılı’nın bayrama özel %50’ye varan indirimler ve ayrıcalıklı kapmanyalarla rafine bir bayram stiline sahip olabilirsiniz. Ayrıca ikili alımlarda tshirtler 199 TL, gömlekler 399 TL ve pantolonlar ise 499 TL’den satışa sunuyor. 3 ve üzeri alımlarda ise %20 indirim avantajı sağlıyor.

 

Kiğılı koleksiyonunun keşfetmek için tüm Kiğılı mağazalarına ve www.kigili.com.tr adresine davetlisiniz.

 

Bayram coşkusu Kiğılı’da - Perakende.org