Skip to content Skip to footer

Bayram heyecanı Teknosa’da güzel

 Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, Ramazan Bayramı’na özel akıllı telefonlardan notebooklara, küçük ev aletlerinden TV’lere binlerce üründe fırsatlar sunuyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bayram coşkusuna binlerce üründeki avantajlı kampanyalarla ortak oluyor. Bilgisayar kategorisinde pek çok fırsat sunan Teknosa’da, seçili Honor tablet 6.299 TL’den, seçili Acer dizüstü bilgisayar 9.999 TL’den teknoloji tutkunlarının ilgisine sunuluyor. Samsung Galaxy A54 akıllı telefon yanında kulak içi bluetooth kulaklık hediyesi verilirken, seçili Samsung Galaxy telefonlarda kulak içi bluetooth kulaklık ve akıllı saatler avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Tercihini Tecno Spark akıllı telefonlardan yana kullananlara ise Arzum Okka Minio hediyesi var. Tecno, Infinix, Omix ve Vivo gibi seçili akıllı telefonlarda Teknogaranti indirim kampanyası, teknosa.com için seçili televizyonlarda TV ekran koruma hediye kampanyası da 15 Nisan’a kadar sürüyor. TeknoClub üyeleri için kulak üstü kulaklıklardan TV’lere, pek çok ürün grubunda cazip fiyatlar mevcut.

Preo’da da fırsatlar var

Küçük ev aletlerinde Tefal fritöz alana Tefal köpüklüm kahve makinesi hediye edilirken, Nespresso kahve makineleri uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Teknosa’nın öz markası Preo’da da pek çok üründe avantajlı fiyatlar yer alıyor. TeknoClub üyeleri için Preo Türk kahvesi makinesi 949 TL ve Preo bluetooth hoparlör 649,99 TL’den satışa sunulurken, Preo blender seti 1.299 TL, Preo cam çay makinesi 1.699 TL, Preo vantilatör 749,99 TL ve gaming mouse 399,99 TL’den teknolojiseverlerle buluşuyor.

Bayram ihtiyaçları için Teknosa’nın 64 ile yayılan mağazaları ve teknosa.com’dan alışveriş yapanlar ayrıcalıklı kampanya fırsatlarından yararlanabiliyor.