Skip to content Skip to footer

Bayram sofralarını ziyafete dönüştüren pilav pişirici

İngiliz tarzını mutfaklara taşıyan Russell Hobbs’un Pilav Makinesi, bayram sofralarının baş tacı pirinç pilavını anne eli lezzetiyle hazırlıyor. Pilav çeşitlerini daha zahmetsizce hazırladığı gibi; otomatik sıcak tutma işlevi ve makinede yıkanabilen, yapışmaz pişirme kabıyla makine, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Özgün tasarım odaklı İngiliz menşeli Russell Hobbs, Pilav Makinesi ile ailelerin, dostların, büyükler ve küçüklerin bir araya gelip mutluluklarını paylaştığı büyük bayram sofralarına lezzet katıyor. Otomatik sıcak tutma işlevi, makinede yıkanabilir, çıkartılabilir ve yapışmaz pişirme kabı, buhar havalandırması özellikleri ile Pilav Makinesi; her bayram sofrasının vazgeçilmezi pilav tariflerini, koyduğunuz su miktarı fark etmeksizin ideal kıvam ve lezzetle anne eli değmiş gibi hazırlıyor.

Pratiklik ve lezzetin buluşması

Pilav Makinesi, fasulye veya ete eşlik edecek lezzetli bir pilavdan paella gibi yapması emek isteyen İspanyol mutfağı yemeğine, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek. Tek seferde 6 porsiyona kadar pilav pişirmesiyle kalabalık sofralara çok yakışan makine, Otomatik Sıcak Tutma İşlevi sayesinde bir tabak daha almak için geri döndüğünüzde yemeğinizin sıcacık bir şekilde sizi beklemesini sağlıyor. Dahası; makinenin bulaşık makinesinde yıkanabilir, çıkartılabilir ve yapışmaz pişirme kabı ve cam kapağı; sizi sevdiklerinizle değerli anılar biriktirdiğiniz keyifli bir ziyafetin ardından bulaşıkları elde yıkama derdinden kurtarıyor. Pişirici sepeti ve ölçü kabıyla birlikte gelen Pilav Makinesi, dokulu metal tasarımıyla mutfağınıza çok yakışacak.

 

Russell Hobbs Pilav Makinelerinin üç boyutu bulunuyor. 1.4 lt kapasiteli orta boy pilav makinesi tek seferde 6 porsiyona kadar (200 gr’lık) pilav pişirebilirken, 3.3 lt en büyük boy makine ise 14 bardak kapasitesiyle büyük akşam davetleri için önemli bir kolaylık sunuyor. Orta boy pilav makinesi; yıkanabilir, çıkartılabilir, yapışmaz bir pişirme kabı ve cam kapağa sahip, bu nedenle bulaşık makinelerinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Serinin en küçük boyu ise 0.7 lt kapasiteli.