Skip to content Skip to footer

Bayramda kalplerimiz bir arada Domino’s’un lezzet dolu sofrasında

Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, bu bayram da ‘bize her yer Domino’s, bizde her şey beraber’ diyor. 18 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında, 2 adet ince hamur orta boy nefis pizzayı eve serviste tanesi 75 TL’den başlayan fiyatlarla sunan Domino’s, bayram neşesini ziyafete dönüştürüyor. Domino’s’la mutluluk ve lezzet dolu bayramlar Türkiye.

Domino’s, bu bayram da Türkiye’yi hem lezzete hem de paylaşıma doyurmaya hazır. 18 Nisan-3 Mayıs tarihleri arasında, 2 adet ince hamur orta boy nefis pizzayı eve serviste tanesi 75 TL’den başlayan fiyatlarla sunan Domino’s, birbirinden lezzetli pizzalarıyla bayram neşesini ziyafete çeviriyor.

Online sipariş kolaylığıyla tüketicilerin bayramda da kapısına kadar gelen Domino’s, 245 derecelik fırınlarda el değmeden hazırlanan sıcacık pizzalarıyla mükellef sofralara imza atıyor.

Domino’s App’i indir, ‘Beklemeden Gel Al’

Domino’s inovasyona ve teknolojiye yatırım yapmayı sürdürüyor. Dijitalleşme konusunda da sektöre yön vermek misyonuyla faaliyetlerine devam eden Domino’s, en uygun fiyatlı satış noktası ‘Beklemeden Gel Al’la alışkanlıkları değiştirecek hızlı bir dijital çözüm sunuyor. Domino’s uygulaması veya web sitesi üzerinden verilen siparişi belirlediğiniz restorandan gidip almanızı sağlayan ‘Beklemeden Gel Al’; en iyi fiyatı sımsıcak Domino’s lezzetleriyle buluşturuyor. İleri saat planlama opsiyonuyla yepyeni bir dijital deneyim sunan ‘Beklemeden Gel Al’da seçili orta boy pizzalar 40 TL.

Mutluluk, lezzet ve paylaşım dolu nefis bayramlar Türkiye…

650 şubesiyle hizmet veren Türkiye’nin en sevilen pizzacısı, Edirne’den Kars’a ülkemizin dört bir yanında yaşayan vatandaşlarımızın Domino’s deneyiminin bir parçası olmasını sağlamak için çalışmayı sürdürüyor. Toplumdan aldığını topluma vermek sorumluluğunu yüklenen marka, yerel topluma hizmet etmek ve değer üretmek, içinde bulunduğumuz toplumun kültürel kimliğini korumak ve sosyal uyum yeteneğini artırmak gibi önemli bir vizyonla hareket etmeye devam edecek.