Skip to content Skip to footer

BCC Catering, Manisa merkez mutfağıyla sanayi bölgelerinde büyüyor

Türkiye’nin 33 farklı şehrinde, 110 üretim tesisiyle hizmet veren BCC Catering, 7’nci merkez mutfağını Manisa’da açtı. BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ, ülkemizin gelişmiş sanayi bölgeleri arasında yer alan Manisa ve çevresine daha hızlı ve etkin hizmet sunma amacıyla bölgede bir merkez mutfak oluşturduklarını belirterek, “İlk altı ayın sonunda Manisa mutfağımızda yüzde 80 doluluk hedefliyoruz” dedi.

Toplu yemek sektöründe, eğitimli uzman kadrosuyla, kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler sunan BCC Catering, Manisa’da merkez mutfağıyla faaliyete başladı. Ankara Başkent OSB Mutfak, Ankara Marmara Mutfak, Adana Mutfak, İzmir Çiğli Mutfak, Esenyurt Mutfak ve İstanbul’da yeni açmış olduğu Yenikapı Mutfak olmak üzere 6 merkez mutfağı bulunan BCC Catering, 7. mutfağını Manisa’da açarak taşıma ve yerinde üretim yemek hizmetleri ağını genişletti.

Türkiye’nin 33 şehrinde, 7 merkez mutfak ve 110 yerinde üretim merkezine sahip olan BCC Catering, Türkiye genelinde Avrupa Standartlarında yemek hizmeti sunuyor. Yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti, özel hastane ve şehir hastaneleri yemek hizmetlerinde uzmanlaşan BCC Catering; yiyecek ve servis organizasyonunda deneyimli aşçıları, gıda mühendisleri ve diyetisyenlerinin uzmanlığıyla sağlıklı ve kaliteli yemekler üretiyor.

2 binin üzerinde çalışanı, 236 güncel müşteri sayısı ile ortalama günlük 120 bin kuver yemek üreten BCC Catering, yerinde üretim hizmeti ile okullar, hastaneler, fabrikalar, sanayi kuruluşları, üniversiteler, şantiyeler, yaşlı bakımevleri olmak üzere büyük gruplara ve topluluklara yemek hizmeti sunuyor. BCC Catering, altı ayın sonunda Manisa mutfağında yüzde 80 doluluk hedefliyor.