Skip to content Skip to footer

BCC Catering yeni mutfağını Manisa’da açtı

Türkiye’nin 33 farklı şehrinde, 110 üretim tesisiyle hizmet veren BCC Catering, yeni mutfağını Manisa’da açtı. Ana hedeflerinin Manisa bölgesinde kalitesi ile tercih edilen bir şirket olmak olduğunu belirtilen BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ, “İlk altı ayın sonunda Manisa mutfağımızda yüzde 80 doluluk hedefliyoruz” dedi.

Kuruluşundan bu yana 33 farklı şehirde büyük bir organizasyon haline gelen, sektördeki birikimi ve güvenilirliği sonucunda günde 120 binden fazla kuver ile yemek hizmeti veren BCC Catering, yeni mutfağını Manisa’da açtı. 2 binin üzerinde çalışanıyla Türkiye genelinde yerinde yemek hizmeti, taşıma yemek hizmeti, özel hastane ve şehir hastaneleri yemek hizmeti veren BCC Catering’in Ankara, Adana, İstanbul, İzmir ve Manisa illerinde yedi ana mutfağı bulunuyor. Yaklaşık 110 üretim tesisi, 225 güncel müşteri sayısı ile ortalama günlük 120 bin kuver yemek üretimi gerçekleştiren BCC Catering, yerinde üretim hizmeti ile okullar, hastaneler, fabrikalar, sanayi kuruluşları, üniversiteler, şantiyeler, yaşlı bakımevleri olmak üzere büyük gruplara ve topluluklara yemek hizmeti sunuyor. Yeni mutfağını Manisa’da açan BCC Catering, altı ayın sonunda Manisa mutfağında yüzde 80 doluluk hedefliyor.

“Amacımız Manisa bölgesine de kaliteli hizmet vermek”

BCC Catering Genel Müdürü Vedat Uluğ, neden Manisa bölgesinde yeni bir mutfak oluşturduklarını şu sözlerle açıkladı:

“Manisa bölgesi; sanayi açısından ülkemizin en gelişmiş ve zengin lokasyonları arasında yer alıyor. Manisa ilinde hizmet verdiğimiz müşterilerimize İzmir’den çözüm üretiyorduk. Müşterilerimizin taşıma yemek taleplerini operasyonel açıdan daha hızlı ve kolay sağlamak adına merkezi bir mutfak oluşturma kararı aldık. Ocak ayında Yunus Emre Orta Ölçekli Sanayi Bölgesi’nde açılışımızı yaptık. Operasyonumuzu Manisa Sanayi ve Organize Sanayi bölgelerinde konumlandıracağız. Tam kapasite ile ortalama 90 kişilik bir istihdam sağlıyor olacağız. Amacımız bu bölgeye de kaliteli hizmet vermek ve yerinde projelerimizle Manisa ilimizde varlığımızı daha çok artırmaktır.”

“İlk altı ayın sonunda Manisa mutfağımızda yüzde 80 doluluk hedefliyoruz”

2024 yılı hedeflerini de paylaşan Uluğ, şöyle devam etti:

“Öncelikle ana hedefimiz Manisa bölgesinde kalitesi ile tercih edilen bir şirket olmak. BCC’yi ve hizmet kalitesini bu bölgede duyurmak. İlk altı ayın sonunda Manisa mutfağımızda yüzde 80 doluluk hedefi planlıyoruz. Marmara bölgesinde daha güçlü varlık göstermek için bu bölgede satış konsantrasyonumuz arttırıldı. Ayrıca; İstanbul bölgede ikinci taşıma mutfağımız olan Yenikapı Merkez mutfağımız açıldı.  Manisa’da açılan merkezi mutfakla birlikte potansiyeli olan bölgelerde yapılanmaya devam ediyoruz.”